Autor Zpráva
Poky
Profil
Asi to tu ještě nikdo nepsal.

Poradíte, prosím, stránky, kde se dají najít hudební smyčky (hlavně ne MIDI, spíše MP3) pro použítí na web zdarma?

Děkuji.
Casero
Profil
nepoužívej zvuky na webu...je torušivý!!..jinak zkus hledat ve vyhledávačích
DJ Miky
Profil
Poky
Rada: nedávej na web hudbu...

EDIT: tak někdo byl rychlejší :-)
Poky
Profil
Některý flashový weby hudbu potřebujou, zvláště, když to ten člověk chce.
DJ Miky
Profil
Poky
Tak zkus tomu člověku vysvětlit, že je to nevhodné...
roberta
Profil
Poky
a vysvetlíš mu to napr. tak, že mu pusti nejakú pesničku a potom mu pusti ten flash...
flz
Profil
Poky
http://www.flashkit.com/soundfx/

pre ostatnych
kto sa vas pytal na vhodnost hudby na webe?
DJ Miky
Profil
flz
Ne, ale my mu jen radíme...
Poky
Profil
Casero, DJ Miky, roberta:
Taky nemám rád hudbu na webu. Ale když děláš pro někoho web, nerozhoduješ ty, ale on. Někdo si to nechá vysvětlit. Někdo taky ne.

flz:
Díky :-)
Radek Žitný klarinetista
Profil
Zdravím,
vím, že jste tady většina odpůrci používání hudby na webu,ale přeci jen se zeptám. Poradí mi někdo, jak lze zřetězit v záhlaví stránky pomocí tagu bgsound[b][/b] více souborů?
Zatím mi tam hraje jen jeden soubor mp3 a chtěl bych aby jich hrálo třeba deset postupně za sebou. Jak se toto provede html zápisem?

Díky předem za radu.

S pozdravem všem webmasterům Radek
Poky
Profil
Radek Žitný klarinetista: Sice netuším, ale HTML zápisem to určitě nepůjde. Tohle by se mělo vyřešit kombinací Javascripu a html tagu Object.

Bgsound podporuje jenom Explorer.

flz: Díky za link. Já ten web znám, ale dlouho jsem na něm nebyl.
f
Profil *
jak vložit na web hudbu která se zapne když tam někdo najede já jsem začátečník
venca163
Profil
f
<bgsound src="soubor.mid">

http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
f
Profil *
poradí mi prosím někdo jak dám na web registraci aby se mohli uživatelé kteří chtějí zaregistrovat víte co myslím ne???díky moc!
snoopy
Profil
Nemohl byste mi někdo poradit se skriptem na hudbu? Používám <embed> ... atd. hudba mi na stránkách hraje, mám ji v šabloně css, ale když kliknu na další odkaz, tak se spouští znovu od začátku a já bych chtěla, aby hrála pořád dál. Myslíte že to půjde jedině přes nové okno s JavaSkriptem, které se potom hodí do pozadí?

Díky

www.mariwe.estranky.cz
Poky
Profil
já bych chtěla, aby hrála pořád dál

V tom případě musí být vložena do části stránky, která se na webu vyskytuje pořád, tj. při odkazu se nenačítá znova. Nejjednodušší by to bylo udělat asi pomocí rámců. Btw, nevím, jestli mít na stránkách hudbu na níž se vztahují autorská práva je legální. Můžeš doufat, že na tvoje stránky nepřijde nikdo z OSA.
snoopy
Profil
Poky

Aha, aha na autorský práva jsem úplně zapomněla, tak to dám raději hned pryč. :))) Ale děkuji za radu, taky jsem to chtěla pomocí rámců nějak vygoumat, ale teďka už to je jedno ... díky.
Malejda
Profil *
Já ráda tvořim hudbu a tak bych ji ráda flákla na net ať si ji někdo poslechne jestli chce, jsem začátečník a byla bych ráda kdyby mi někdo poradil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0