Autor Zpráva
Dezoo
Profil *
Zdravim, mám opět nějaký problém a to s TV kartou, jedná se o typ Aver TV Go 007 FM Plus. Když ji zapnu, tak mě vše jde v pořádku, ale po chvíly se začne rozcházet zvuk s obrazem a je to příšerný, takže ji musim vypnout a znova zapnout a zase se na to chvíly dá koukat...Nevíte prosím někdo co s tim může být??
Gekon
Profil
Zkus ovladače grafiky, zvukovky i samotné TV karty
Dezoo
Profil *
Tak ovladačem grafiky to nebude, protože mě to tento problém dělalo už když sem měl starou grafiku a teďka u nové mám docelá nový ovladač z netu, na přiloženém CD k TV kartě není skoro nic, jenom soft a direct a to mám nainstalované a s tou zvukovkou nevim....tu mám integrovanou na zakl. desce a k tomu sem ovladače instaloval z CD k zakl. desce. A jestli ty se taky nejak aktualizují to já nevim, v tom se nevyznám a jestli jo, tak nevim jak mám zjistit, jestli to půjde k ty mé zvukovce. Prosím ještě o radu.
zimmi
Profil
Dezoo: Nemůže to být kodeky? Měl jsem podobný problém na PC (zvuk x obraz) a přeinstalace kodeků to vyřešila.
Dezoo
Profil *
No těma kodekama by to mohlo být....ale těch mám na počitači nainstalovaných hromadu, protože mě nešlo pořád nějaké video přehrávat....ale netuším, co by to mělo být za kodeky k TV kartě? Netušíte někdo?
VLASTA
Profil *
prosí o pomoc nejde mi nainstalovat (inicialyzovat modul )s přiloženého cd nejdou nainstalovat ovladače .
Gekon
Profil
VLASTA
Chtělo by to nějak víc rozvést tvůj problém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0