Autor Zpráva
Ice
Ahoj, mám vcelku závažný problém: nepřichází mně některé emaily, ikdyž vím že mně je někdo poslal. Už se mně to stalo od dvou lidí! (mají schránky na neco@seznam.cz a neco@email.cz - jestli to může mít nějakou souvislost?) - o těchto vím, mam to potvrzené. Dneska jsem to zkoušel a bylo to ok). Máte nějakou radu-tip? Předem děkuji za odpověď.
Timy
Ice
Nehodil je třeba filtr do SPAMu?
Ice
Právě že asi ne, z těchto mně to chodí normálně. A od poskytovatele webhostingu žádná zrada nebude. Spíš to vypadá že z neco@seznam.cz se to odeslalo ale na ucet mne to uz neprislo, na webhostingu-emailove rozhrani o tom neni zadny zaznam.
Marty
Je to velmi zvláštní, ale stává se mi to taky. Kdysi mi zásadně nechodily e-maily od profesora informatiky, nebyly ani ve spamu, ani nikde jinde (GMail). Pokud můžeš, sleduj odesílatele nedošlých e-mailů, třeba se tam dá najít klíč...
Ice
Pokud můžeš, sleduj odesílatele nedošlých e-mailů, třeba se tam dá najít klíč... tím myslíš takový to sledování jak je v Outlooku. ----- The following addresses had successful delivery notifications ----- <info@naweb.cz> (relayed to non-DSN-aware mailer) Jak to vypisuje po úspěšném doručení zprávy.
Martin
Mně na Gmail včera nepřísly dva maily z volny.cz
Marty
Spíš bych se vždy zeptal dotyčného, který neodšlý e-mail odesílal, u koho má e-mail. Třeba nechodí e-maily jen od určitých provozovatelů...
Ice
Oba jsou ze seznamu - neco@seznam.cz a neco@email.cz Tak jestli něco na seznamu zlobí?
Martin
Třeba nechodí e-maily jen od určitých provozovatelů...
To je málo pravděpodobné.
Anonymní
Profil *
jo, seznam je dost *** tam se to obcas stane. ale spis ty mejly prijdou pozde, treba za nekolik dni.
Cody
Otestoval bych zda se to odesílá obecně ze seznamu.cz na tvou adresu a pak řešil, zda ti nechodí od konkrétních lidí. Z výsledků zjistíš zda je vina u tebe nebo u nich nebo na třetí straně.
Ice
Cody
Z tech emailu to chodi ke mne normalne, akorat predevcirem a vcera jsem je nedostal. Dnes jsem to zkousel a ok. Shodou okolností jsou na seznamu.
souki
ve spamovym koši an gmailu se nezobrazujou všehcny spamy, ale ty, který jsou spam jen možná... je to jen zlomek z toho co skutečně roztřídí
Ice
Tak po pěti dnech jsou už u mě v poště....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0