« 1 2 »
Autor Zpráva
Richi
Profil
Chcete se pobavit? Mrknete na Tiskovou Zprávu společnosti qb WEBDESIGN :-)))

http://pressportal.cz/qb-webdesign/tz/1577-milion-pixels-page-novy-zpu sob-reklamy-na-ceskem-internetu/
Anonymní
Profil *
Jde jim jen o peníze. A neumí vymyslet nic vlastního - prostě si přečetli, že student někde (v Anglii ?) udělal The Million Dollar Homepage, vydělal na tom milióny a voni by taky chtěli milióny...
Richi
Profil
hlavně me pobavilo tohle:
" My Vám jako jediní v ČR přinášíme českou verzi tohoto velice úspěšného projektu"
vždyt takových kopií jsou už v CZ stovky :-))
vypadá to na práci nějakého studentíka ...
Romanticka
Profil
Tady mate o tom clanek a je to i autor projektu
kohout
Profil
Co přesně se vám na tom nezdá? Mě to nepříjde tak špatný, poučte mě :-)
Spikee
Profil
kohout
Asi ide o to, že sa kopíruje cudzí nápad.
QuickShare
Profil
Nechapu smysl vasi diskuse. To umite jenom pomlouvat nebo hazet spinu na nekoho? Vzdyt je to projekt jako kazdy jiny a pokud je jich v CR stovky, tak mi je ukazte. Vim jen o bylijstezde.cz, ktery uz je stejnak mrtvi. Takze co resite? Kdyz Italove vyrabeli Fiaty, taky to rusove ukradli, preorientovali na Ladu a jak to byly uspesny auta a dodnes v tom nasi spoluobcane jezdi, takze proc by projekt, ktery puvodne vznikl nekde jinde a autor na tom vydelal milion nemohl byt i u nas. Kazdopadne na ty stranky vas nikdo nenuti, nemusite tam chodit, nerozumim, co vas na tom irituje.
kohout
Profil
Spikee
To je pravda, ale je to vlastně něco jako "česká napodobenina" pro české uživatele. Zkusím to na takovym divnym příkladu z roku 1996 (vymyšleno). V Americe mají lidé možnost využívat elektronické pošty atd.. příjde čech a řekne si "hmm, zajímavej nápad, ten e-mail. Proč to neudělat pro lidi v čechách?" a vznikne první českej portál, nejspíš tedy kopie cizího nápadu.

Já vim, asi jsem to napsal trochu divně, ale.. :-)
Richi
Profil
QuickShare
protože je to kravina, celá pixelpage, ten originál udělal kluk proto že měl nějaký sen a tady to někdo zkopíruje (už po Xté, protože takových českých napodobenini jsou desítky) jen proto aby na tom vydělala a ješte o tom napíše TZ, to je k smíchu :-)))
Richi
Profil
QuickShare
nikdo tady nepomlouvá a neháže špínu, já napsal at se tam mrkne kdo se chce pobavit tot vše :-)

já zas nechápu smysl takového webu, pro uživatele hodnota nulová, pro potencionální inzerenty taky protože tam nikdo nikdy chodit nebude, prostě web o ničem ...
Spikee
Profil
Richi
tam nikdo nikdy chodit nebude
Nie? Veď na tú stránku každý odkazuje vo veľkom. Aj ty sám :-)
Richi
Profil
Nie? Veď na tú stránku každý odkazuje vo veľkom. Aj ty sám :-)
odkazy na JPW mají atribut "nofollow" :-)
habendorf
Profil
QuickShare: jen technická - Rusáci na Fiata od Italů koupili licenci, což je dost podstatný rozdíl od ukradení
pE eLL
Profil
alespon kdyby udelaly projekt treba two milion pixel page :)))

jinak jako original to je hezky napad......jako kopie uz mi to prijde ubohe.
Michalek
Profil
Checht, ještěže že tady autor nemůže mazat. To by byla cenzura :-D
http://www.qbwebdesign.net/blog/index.php?text=16-milion-pixels-page
QuickShare
Profil
Richi Tak s tim nesouhlasim, lide tam chodi, jelikoz ta stranka je dobre propagovana, poznavam to podle zpetnych odkazu. Jelikoz na teto strance reklamni plochu vlastnim, vim, jaky uzitek mi prinasi a nulovy rozhodne neni. Takze tady predhazuj overena fakta a ne to, co se ti splodi v hlave jako prvni.

Co se tyce Fiatu, je mi to jedno, uvedl jsem to jako priklad. Co me je do nejakejch rusaku.
Pavel Buben
Profil *
Zde jsem se vyjádřil k vašim názorům doufám, že tímto bude tento "problém" uzavřen.
venca163
Profil
Jelikož jsem převzal pouze myšlenku =)
tak ta mi přijde dražší než kód stránky
habendorf
Profil
Asi všichni Pavlovi prostě jen závidíte, že je na celém světě jediný žijící kodér píšící v XHTML 4.01
http://www.qbwebdesign.net/ důkaz dole
koudi
Profil
habendorf
Odhalil jsi mě :).
karel
Profil *
Docela se bavim :) Jsou proste lide co nejsou tak inteligentni no. Muzou byt taky inteligentni a vychcani, z reakci pana Bubna bych to spis videl na prvni moznost. Ti kopiruji originaly za ucelem vlastniho zisku. A jsou jeste mene inteligentni lide a ti mu za to jeste plati.
Ony reakce pana B jsou nekdy az k placi. Napad, je vzdycky to nejcennejsi. Nebyt napadu nikdo by nemel ani korunu. A ano, vase pouhe prevzeti napadu je zlodejina. Jak jste ostatne sam rekl: 'Jde prostě jen o to zkoušet nové věci'.
A uz jen jak pan B uvedl svuj velkolepy projekt ceskeho internetu na pixelwars:
'Million Pixels Page is the biggest promotional area on czech internet. It Is big promotional billboard divided to one million pixels.'
Uzasne.
Pavel Buben
Profil *
Je vidět, že nikdo z vás vůbec nic nechápe a radši se ignorantsky zapřete a budete si dal mlít vlastní pravdu. Snadné, velice snadné je někoho kritizovat ale zkuste si něco udělat sami. Uvidíme jak dlouho vydržíte. Nemíním už se k těmto dementním komentářům vyjadřovat. Podívejte se například na tuto [http://www.milliondollarhomepage.ws/]stránku[/url] je to stránka věnována milionovím stránkám po celém světě. Proč jim nikdo nevyčítá, že jsou zloději? Odpověď je jednoduchá, nikdo to tam neřeší. Jen my si tady budeme hrát na malém českém písečku na moralisty. Kdo nechce pochopit, prostě nepochopí.
Zahon
Profil
Uklidněme se pánové... není nutné si nadávat.
Jen my si tady budeme hrát na malém českém písečku na moralisty - ano, někde se začít musí. :-P
Mimochodem, být adminem, tak bych to tady zamknul.
pseud. RNDr. Petr Krokovský
Profil *
Znám Pavla velmi dobře a jistě vím, že na tom nechce vydělat. Většinu ikonek umístil bez úplaty. Chce experimentovat. Chce vědět, co se usadí na českém internetu. Co se týče kopírování, je to to samé, jako se módně oblékat. Je to trend. Trendy se holt kopírujou. Určitě ani Richi nenosí žádné kalhoty, které nejsou teďka in. Taky tím kopíruješ trend, své přátele, své okolí. Nevěděl jsem, že se tu najde tolik nepřejícných tupců. Když sami něco vymyslíte, určitě nebudete chtít, aby Vás za to v diskuzi nevědomě kritizovali a dělali si srandu. Takové lidi opravdu nemám rád a také bych typnul, že jejich věk napočítám na prstech jedné své ZDRAVÉ ruky.
habendorf
Profil
Kdo nechce pochopit, prostě nepochopí.

Kdo chce pochopit, prostě pochopí.
Bubák
Profil
<OT>
Asi všichni Pavlovi prostě jen závidíte, že je na celém světě jediný žijící kodér píšící v XHTML 4.01
Takových se najde :o)
</OT>
habendorf
Profil
pseud. RNDr. Petr Krokovský: Už jsem nechtěl zasahovat, ale fakt jsi mě rozesmál.¨

velmi dobře a jistě vím, že na tom nechce vydělat
No já nevím, ale 79 nebo 100 Kč (uvádí totiž dvě různé ceny, čert aby se v tom vyznal) za 10x10px je možná hodně, možná málo, ale rozhodně to je jasný záměr vydělat.

Když sami něco vymyslíte, určitě nebudete chtít, aby Vás za to v diskuzi nevědomě kritizovali a dělali si srandu.
No to je snad výsměch. Myslím že původního autora si zde nikdo na paškál nebral.
Pavel Buben
Profil *
habendorf: No ja myslim že nepochopi. Silně pochybuji o tve inteligenci.

Zahon: Co ti na tohle mam rict??? To je jako inteligentni nazor jo??? Byt adminem tak to hlavne smazu. Takova diskuse je tu naprosto bez smyslu.

Petre diky za podporu ale obavam se, ze tady je jakekoliv slovo navic zbytečné.
Dero
Profil
Pavel Buben

Jen my si tady budeme hrát na malém českém písečku na moralisty. Kdo nechce pochopit, prostě nepochopí.

Myslím si, že to je v něčem jiném. Čechoslováci obecně jsou technicky poměrně zdatní tvorové, jakkoliv se to nezdá. U nás se nepoplácává po zádech za to, že někdo využil hezky technických prostředků a vytvořil něco, co tu už milionkrát bylo. Nač se v zahraničí lidé často velice nadřou, u nás se řeší přes noc. A mluvím teď z praxe, jsme výjimečně šikovní a vnímaví, ale také líní.

Tím, co se u nás cení, je originalita. Zajímavý nápad. Něco nového. Je příliš snadné vzít cizí nápad a zpracovat jej podle svého, to pro Čechoslováka není taková výzva jako vymyslel něco nového. Smiřme se také s tím, že jsme národ nepřejícný, který dokáže nekriticky ocenit pouze něco, co je opravdu novátorské a zajímavé.

Z tohoto pohledu chápu rozhořčení diskutujících nad Vaším přístupem. Zneužíváte totiž cizí, úspěšný nápad k vlastnímu obohacení. Tím si u tvořivého Čecha či Slováka nešplhnete, tím se nanejvýš zařadíte do škatulky "socka" nebo "vyžírka". Nikdo neocení, že jste vše krásně technicky realizoval, protože to umí každý, nadneseně řečeno.

Ne nadarmo internetem koluje vtip o vysokoškolácích Američanovi, Němci a Čechovi. Je jim řečeno, že se musejí co nejrychleji naučit japonsky. Američan říká: "Allright, dejte mi rok, budu umět japonsky.", Němec odpoví: "Sicherlich, za tři měsíce se to naučím!" a Čech se zeptá: "Jsou na to skripta?" "Ano." "Bude to stačit přes noc?"

Je to samozřejmě nadnesené, ale je v tom hodně pravdy. Můj názor je takový, že byste udělal mnohem lépe, kdybyste přišel s něčím užitečným a zajímavým. To byste viděl, jak by se tito "nepřející" diskutéři obrátili na obrtlíku a poplácávali by Vás, zaslouženě, po zádech. Myslím si, že tudy vede cesta. Osobně je mi Váš projekt lhostejný, každý je strůjcem svého vlastního štěstí, ale kdybyste se mě zeptal, co Vašemu projektu říkám, neřekl bych Vám nic kladného. Není proč - parazitovat na cizích nápadech umí totiž každý.
pseud. RNDr. Petr Krokovský
Profil *
habendorf: Ukažte prosím něco ze své tvorby a pak komentujte, ať se Vám taky můžu vysmát do obličeje.
Také apeluji na administrátora, aby uzamknul diskuzi. Je zcela zcestná a s tvorbou webových stránek nic společného nemá.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0