Autor Zpráva
Vlk1954
Profil
Pomoc co mam delat mam tu viry.
Naslo mi to antivirem 2 trojany ty se smazaly ale pak mi to naslo jeste dalsiho trojskyho kone a jeste cerva a pak nejakej vir menuje se KIFOA a to nejde smazat co mam delat ? :( A pak kdyz dam vyhledat ad-aware tak mi to najde pres 100 negligible objects a kdyz je chci smazat tak to nejde - kliknu na smazat a me smizi ten radek jak je ve windowzu jak je tam start, hodiny, otevrene okna . :((" a furt to zustane v pocitaci. Vir se projevuje tak ze se samovolne spousteji vyskakovaci okna a oteviraji ruzne adresare . A je to dost protivne to neustale zavirat . Nemate s tim nekdo skusenosti ? :( Dik :(( .
A jeste se mi tady objevili soubory s podivnymy jmeny . napr. dfndrff_12 a kybrdff_12 .
A ten cerv se menuje WORM/ALCRA.B.
kuko
Profil *
stiahni si spyware a ten ti ho odstrani. je free. da sa stiahnut =spyware]TU.
kuko
Profil *
http://www.stahuj.cz/?g[s]=spyware
prvacek
Profil
Ale pozor, něktaré viry spyware vyhledávají!
Trojsky kun :(
Profil *
mam v kompu troskyho kone a pls jak ho mam vymazat kdyz mam antivir NOD32 PLS HELP :D DIK ZA POMOC PREDEM !!!
Měsíček
Profil
NOD32 není pro amatéry a je to vcelku složitý nástroj, doporučuji některé jednodušší nástroje třeba na již zmíněné stránce Http://www.stahuj.cz/ je jich habaděj, a doporučení pro příště, používej lidský mozek, pokud se dobře používá je to ten nejdokonalejší antivir ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0