Autor Zpráva
ronnie
Profil
Včera jsem při brouzdání světem internetu narazil na opravdu zajímavý a užitečný program. Jmenuje se MS Internet Explorer Developer Pack a ke stazeni je na Slunecnice.cz

http://www.slunecnice.cz/product/MSIE-Developer-Pack/


Developer Pack je neoficiální distribucí rozšířeného prohlížeče určenou pro účely kontroly a ladění webových prezentací a aplikací v několika starších verzích MS Internet Exploreru zároveň.

Verze obsažené v distribuci:

* Internet Explorer 3.0 (pro Windows 3.1)
* Internet Explorer 4.01
* Internet Explorer 5.01 SP2
* Internet Explorer 5.5 SP2


Zajimavy je ten IE 3.0, sve uplatneni najde, pokud chcete testovat, jak by vypadaly vase stranky bez stylu. Navic je to pekny prehistoricky kousek:)
ronnie
Profil
BTW nevite kde bych sehnal IE 2.0?
Acci
Profil
Tak jsem zkoušel projet Google, ale nakonec jsem to našel tady Stáhnout to jde, ale vyžaduje Windows 95, takže na mém XPéčku to neroschodím
ronnie
Profil
Naopak, stahnul jsis to ze slunecnice? Tam je verze jak pro xp, tak pro nizsi verze. Ja mam xp professional a slape to bez problemu.
Acci
Profil
Někdko se ptal, kde se dá stáhnout IE 2.0. Tak jsem ho začal hledat na Googlu a našel jsem ho. Nainstaloval, ale jede pouze na Windows 95, ten developer pack ze Slunečnice IE 2.0 neobsahuje, ale funguje i ve Windows XP
ronnie
Profil
To je docela skoda...

www.slunecnice.cz/product/MSIE-Developer-Pack/download.htm

Jinak tohle je přesny odkaz k tomu baliku na slunecnici
ronnie
Profil
Asi neexistuje zadna moznost, jak rozchodit program, ktery je urcen pro win95, ze?

Myslim, ze i ten IE 1.0 by mohl byt zajimavy:)
Leo
Profil
To budete instalovat jakozto pietni akt i Mosaic blahe pameti? :-) Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0