Autor Zpráva
Cody
Profil
Mám registrovaný e-mail na Centru, na Seznamu i na G Mailu. Zajímali by mne vaše názory na, který přejít. Na Seznamu je Vlastimil Pečínka (což je záruka kvality) - a v krátkosti jeho filtry budou velmi dobré, stejně jako kdysi na Emailu, má i dobrý antispam. Centrum vypadá, že až rozjede Gigacentrum, bude asi nejlepší a vzhledově se mi líbí nejvíc. G Mail je asi nejkvalitnější, ale nemá dostatečně rozvinuté filtry.
Do teďka mám Email.cz, ale po jejich skotáckém chování a totálním kolapsu mu už nevěřím. Chci přejít jinam. Co by jste radili Vy? Zkušenosti, názory?
habendorf
Profil
To je jednoduchý - nech si všechny tři, chleba to nežere, ne? Každý můžeš používat na něco jiného.
Acci
Profil
Já mám taky schránky na Centru, Seznamu a Gmailu. Nyní používám Gmail hlavně kvůli udržení konverzace. Jinak antispam má lepší Centrum než Gmail (podle mého názoru)
Nyní mám přesměrování takto:
Seznam >> Centrum >> Gmail
Cody
Profil
habendorf No jasně, ale tak chci jeden používat rádoby oficiálně, tzn, registrovat ho ve forech, dávat na ně odkaz, posílat si výsledku z formulářů, mít jeden kontaktní atp.

Acci No já mám celkem dobrý zkušenosti s antispamem na Seznamu, testoval jsem posílání spamů a Seznam vyšel nejlíp.
Acci
Profil
Tak si nastav přesměrování. Ať ti dva chodí na adresu, kterou budeš používat. Pak je jedno, který budeš používat
mat
Profil
Cody

dostal jsem se k pozvánce do gigacentra a musím říct, že na mě působí mnohem lépe než gmail, ať už vizuálně (je barevnější, česky a prostě mám pocit, že pro uživatele intuntivnější) nebo funkčně - tady je hlavní rozdíl oproti gmailu v tom, že gigacentrum vyhledává v mailech česky, ne anglicky... - prostě zatím si nech schránky, které máš, a pak si nechej (až bude nasazena ostrá verze) všechno přeposílat do nové pošty na centrum.cz - tedy do nynějšího testovacího gigacentra...
Cody
Profil
mat Jo to zní dobře, jak to vypadí s propracovaností filtrů na novým Gigacentru? To je totiž věc na který mi dost záleží, třeba na Emailu.cz šlo to, že po určitém slově, ketrá se objevilo v adrese či předmětu se něco s emailem udlělao, třeba použil patřičný odpovídač a tak. Na seznamu mě filtry přijdou vymakanější, ale je fakt, že jsem neviděl to nový Gigacentrum:-( Kdyby jste někdo měl pozvánečku?
mat
Profil
Cody

to filtrování pošty samozřejmě dělá to, co popisuješ, tj. můžeš filtrovat zprávy i podle výrazu v předmětu či adrese, filtr je možné aplikovat i na "kolonku" komu či na velikost mailu - přitom je možné v jednom filtru použít až tři podmínky najednou. Filtr jde aplikovat buď napořád nebo jen o víkendech nebo přes týden, nebo třeba jen mezi nějakými určitými hodinami. A co s filtrovanou zprávou? Přeposlat na mobil, na jiný mail, zahodit, dát jí štítek atd.

toliko k filtrům na g-centru. A k pozvánkám - já sám jsem se k ní dostal víceméně náhodou, ani jsem ji vlastně nechtěl, ale když už uhodilo...:) - nevím, jak to bude s pozvánkami dál, ale myslím, že centrum.cz asi nepůjde cestou google a narozdíl od něj skončí s betatestováním snad dříve - dnešní mail na centrum.cz pak bude nahrazen g-centrem...

když už jsem se tak rozepsal - i já mám nějakých 50 gmail pozvánek, pokud někdo chce, pište na marcel . kupka zavinač gigacentrum.cz - mail si upravte do odesílatelného stavu...:)
Cody
Profil
mat Tak to by bylo fajn, už se těším na ostrou verzi! Díky ... ještě tedy počkám ...

Jinak taky mám asi 50 pozvánek na G Mail, kdyby někdo chtěl, ať si napíše na w.f.cody@gmail.com ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0