Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravim ... mam problem s ICQ ... dal jsem si na web status indikator ... fungoval bez problemu, ale po par dnech se mi najednou zacal ukazovat stale jako offline ... pritom jsem pripojeny. Kdyz zkusim vytvorit novy ucet na ICQ funguje to v pohode, ale u toho puvodniho je kytka stale cervena ... dokonce i po nalogovani na ucet na icq.com je uvedeno offline ...

Volbu Allow others to view my Online/Offline status from the Web mam zapnutou a uzivatele v klientovi me vidi online, problem je pouze v indikaci z webu ... nevim co s tim ... poradi nekdo?
glo
Profil *
mozna mas zaplou autorizaci ?
RPG
Profil
Anonymní
Jdi na to logicky, co všechno jsi měnil, než to přestalo fungovat?
temistokles
Profil
osobne som posledne dni zazil s icq par problemov, ked som bol invisible, javil som sa tak aj ludom z "visible listu", u uzivatelov "konkrurencnych" klientov (trillian, miranda), som problem nezaznamenal. avsak ako riesenie u mna sluzilo odranenie z visible listu a opatovne pridanie, takze by som skusil nieco obdobne s allow others to see my status from web. mam dojem ze icq je pretazenejsie ako byvalo
toník
Profil
autorizaci mam vypnutou ...

zhruba pred trema dny kdy to zacalo jsem udelal jednu zmenu a to tu, ze jsem zmenil prezdivku ... resp. jsem si k ni pridal pomlcku a par pismen ...
toník
Profil
ale vratil jsem tam puvodni a problem pretrvava ...
Anonymní
Profil *
Nevíte proč mi nejdou posílat soubory?Zkusila jsem si nainstalovat znovu icq a šlo to jenom chvíli.Nevíte co s tim?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0