Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Nemáte někdo nějaký program, který dokáže rozkódovat MD5, pls?
Leo
Profil
Takovy neexistuje, teda pokud nechcete cekam vesmirne dlouho :-) md5 je jednosmerna zalezitost, neni to sifra, Leo
Wan-To
Profil *
Potřeboval bych program, který porovnává třeba všechny možné 5-znakové řetězce s nějakou hodnotou MD5 funkce. Já bych si to klidně napsal sám, ale PHP je na to moc pomalé, C neumím a v u Javy neznám třídu, která se k tomu používá...
Leo
Profil
Snazis se nekam nabourat? Tak si ho napis, Leo
Wan-To
Profil *
Našel jsem díru na centrum.cz . Nechci nějak škodit, chci prostě zjistit, jestli je to opravdu špatně zabezpečené...
Tak si ho napis
Už jsem vysvětlil, proč si ho nemůžu napsat:
Já bych si to klidně napsal sám, ale PHP je na to moc pomalé, C neumím a v u Javy neznám třídu, která se k tomu používá
Leo
Profil
No v tomhle ti nepomuzu, jednak proto, ze se mi to prici, a z toh co jsi jmenoval bych byl schopen to napsat jen v tom PHP. Mas predstavu kolik je to moznosti? Leo
Wan-To
Profil *
U 5-znakového řetěce s písmeny anglické abecedy, číslicemi a podtržítkem (37 znaků) je to 69 343 957 kombinací. To by mohlo být za pár hodin hotové ;-)
Leo
Profil
A ceska abeceda? Nebo tu nepovoluji? Pocitas i mala velka pismena? Leo
Wan-To
Profil *
Na tohle sem zapoměm... Tak to ten počet kombinací radši nebudu počítat ;-)
Leo
Profil
Pak je problem uz jen s ukladanim :-) Leo
Wan-To
Profil *
Proč? S ukládáním čeho?
Leo
Profil
Vysledku? Nebo vy to chcete cele absolvovat jen proto, abyste testoval jednou jeden retezec? :-) Leo
Wan-To
Profil *
Pokud by se našel odpovídající řetězec, tak by se vypsal na příkazový řádek a program by se ukončil. Několik miliard řetězců bych rozhodně na disk neukládal ;-)
Leo
Profil
A priste spustite celou tu ruletu znova? Prohledavani databaze vysledku by mohlo byt rychlejsi nez pocitani md5ky, nehlede na to, ze stejny md5 otisk muzou mit DVA a VICE retezcu, Leo
Wan-To
Profil *
To je sice zajímavý nápad, ale my jsme skončili u toho, jak dekóder naprogramovat - a já jsem ho programovat nechtěl ;-) Já ho jenom sháním na mé "pokusy".
Leo
Profil
A ja odpovedel, ze o nicem nevim, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0