Autor Zpráva
Walter
Profil *
Prosím Vás, ohledně ceny webu o rozsahu 36 stránek?
5 stránek horní navigace, 3 pod stranky a asi 28 produktovych stranek
adresa je pavesi.eternita-food.eu

Stránka produktu
zde Ještě není vše doplněno.
Dan Fojtík
Profil
Web se mi líbí, je přístupný a dobře čitelný. Osobně bych ho hodnotil tak na 5-6 tis. Kč.
DyBoy
Profil

Prosím Vás, ohledně ceny webu o rozsahu 36 stránek?
5 stránek horní navigace, 3 pod stranky a asi 28 produktovych stranek
adresa je pavesi.eternita-food.eu

Stránka produktu
zde Ještě není vše doplněno.



Proč mi to připadá jako wordpress? A že s potřebným matrošem by to udělal i začátečník za 2 hodiny?
llook
Profil
Myslím, že cokoli mezi 5 a 15 tisíci může být adekvátní, dost záleží na tom, co všechno je v tom za práci.

DyBoy
Tak takového člověka bych chtěl vidět. Za dvě hodiny vyrobit grafický návrh, upravit fotky, navrhnout strukturu webu, nakódovat šablony, napsat texty, atd atd... Pokud by tohle za dvě hodiny zvládl začátečník, musel by být buďto geniální nebo na koksu.
venca163
Profil
Walter
jo, docela pěkný, řekl bych tak kolem 8k

DyBoy
jestli to byla nadsázka, tak jsi to nadsadil trochu moc, nemyslíš?
2h - nevím, proč tu vznikají vždy takovýhle řeči...
"to udělá každá lama za dvě hodiny, vzít si víc než 1000 bych se styděl"
proč?
DyBoy
Profil
Nevím, ale připadne mi to jako šablona. ktrejch se všude povalujou desetitisíce a o texty přece nejde. jasně, trochu jsem nadsadil, ale já třea´ba nejsem nijak zdatný a za chvilku bych něco takového zrčo zvládl (není přehnané seběvdomí) teda já asi začnu dělat webovky za prašule :)
DyBoy
Profil
Ale kdybych nebyl takto zaujatej, tak bych cenu hodnotil asi tak řekněme na 4 tisíce.
quinux
Profil
DyBoy
Nevím, ale připadne mi to jako šablona
Všechno je šablona. To, že ti to připadá jako šablona neznamená, že to šablonou je.

o texty přece nejde
Jak můžeš vědět, že autor texty sám nepsal? Říká ti něco copywriting?

nejsem nijak zdatný a za chvilku bych něco takového zrčo zvládl
Tomu sám nevěříš. ;o)

edit:
Ale kdybych nebyl takto zaujatej, tak bych cenu hodnotil asi tak řekněme na 4 tisíce.
Tak by ses zbytečně okrad. Ohledně ceny souhlasím s llookem
DyBoy
Profil
copywriting mi něco říká :). až tak vysoká cena? no proč ne, ale já bych to třeba nezaplatil, ale jsou to jen moje názory.
DyBoy
Profil
Ale nijak nechi říkat, že to nevypadá dobře, je to opravdu přehledné a hezky se v tom vyznám a to oceňuji.
quinux
Profil
DyBoy
copywriting mi něco říká :). až tak vysoká cena?
Může být i vyšší než cena za zbytek webu

ale já bych to třeba nezaplatil
To po tobě nikdo nechce, ale cena je přiměřená, na spodní hranici dokonce podceněná.
DyBoy
Profil
Nikdo to nechce po mě, ale po jiných lidech
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0