Autor Zpráva
Matthew
Profil
Zdravím vás, aj keď title príspevku znie možno nepochopiteľne, pokúsim sa vysvetliť, čo za program to hľadám:
Doma na localhoste upravujem súbory, ktoré sú súčasťou CMS. Potom, keď sú vyladené, tak ich uploadujem cez FTP na verejný web server. Problém je v tom, že ten CMS pozostáva z 5 adresárov, v nich je ďalších 5 a v nich ďalších 5 adresárov atď. (veď to poznáte...)

A potom dochádza k situácii, že zabudnem uploadnuť pozmenený súbor alebo prepíšem nový súbor starým a podobne. Potreboval by som nejakú aplikáciu, ktorá by dokázala evidovať, ktoré súbory v istom adresári (root CMS) a podadresároch boli zmenené a kedy, aby som vedel, že ich potom treba uploadnúť.

Dúfam, že ste aspoň čiastočne porozumeli mojej otázke a že sa nájde niekto znalý veci a ochotný sa podeliť o svoje vedomosti.

Za odpoveď vopred ďakujem
tiso
Profil
To chce nejaký soft na správu verzií...
Matthew
Profil
Tiso
Asi máš pravdu, ale nevedel by mi niekto odporučiť takýto SW, najlepšie freeware/open source?

P.S: Cez google si nájdem takýchto SW koľko chcem, ja by som skôr stavil na osobné skúsenosti s daným SW
tiso
Profil
Osobne nepoznám žiaden...
thingwath
Profil
rsync nebo přímo nějaký systém pro správu verzí. Zkusil bych bazaar-ng nebo možná subversion. Prvé je dle mého trochu lepší, druhé je používanější a má širokou podporu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0