Autor Zpráva
toník
Profil
Cau ...

Zajimalo by me co mate ve svych cteckach za RSS zdroje?

Ja mam:

blesk.cz
doupe.cz
zive.cz
weblogy.cz
ultrazoom.cz

Neni toho moc tak me napadlo se zeptat ostatnich, abych se pripadne mohl inspirovat ... :)
Anonymní
Profil *
iDnes.cz | Novinky.cz | Reflex.cz | Počasí z Českých novin | Dopravní informace z Policie.cz |
National Geografic.cz | Příroda.cz | Scienceworld.cz | E-počasí.cz | Vesmír.info | Astronimie.cz | Pravda o islámu.cz | bgcz.net | Muzikus.cz | Flyingczechman.cz (Ztracen v Japonsku) | Cestovatel.cz | Autoperiskop.cz | Cinema.cz | Movie Zone.cz | Interval.cz | Jak psát web.cz | PHP triky.cz | Grafika.cz | Slunečnice.cz | Studna.cz | Gigamania.cz w Instaluj.cz | Stahuj.cz | Sosej.cz | PSPad.com | Computer.cz | Computerworld.cz | CZilla.cz | DSL.cz | Chip.cz | Root.cz | Živě.cz | OpenOffice.cz | Buchtič blog | Viry.cz | Hoax.cz | Bojová umění Blog.cz | + mé osobní Google kalendáře a mé weby (kvůli kontrole) a další půlku kanálů sem nechci psát.
Mistr
Profil
toník
Zajimalo by me co mate ve svych cteckach za RSS zdroje?
Jak psát web.cz
HC Slavia.cz
IL Blog.cz
Super.cz
Richi
Profil
toník
kdo ti tam probůh dal blesk? :-)) lol
nightfish
Profil
Abclinuxu | Martin Kopta @ respekt | Petr Stanicek @ respekt | CD-R | D-FENS | Ilblog | Interval | La Trine | Lupa | Root | Schroedingerova 13 | The Daily WTF | Well Done | Yuhůův weblog o webu
stribny
Profil
Dovolim si odkazat na starsi diskusi:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=24027&foru m=17&page=-1

z toho vypliva, ze svych 142 rss kanalu vyjmenovavat nebudu...
Šejn
Profil
Lupa.cz, Reflex.cz, Jak psát web, Yuhůův weblog o webu, Neviditelný pes, Lidovky.cz, ...
Kolibáč
Profil *
Používám homepage Seznamu:
programujte.cz | blog.macich.net | interval.cz | lupa.cz | ilblog.sblog.cz | jakpsatweb.cz/weblog | dusan.pc-slany.cz/denik
llook
Profil
Dřív jsem toho měl dost (přes Bloglines), ale pak jsem to nějak přestal sledovat. Momentálně sleduju akorát weblogy.cz a pár stránek o pokeru. Ale Weblogy.cz mi připadají čím dál méně zajímavé, takže se asi k vlastnímu seznamu zdrojů brzy zase dokopu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0