Autor Zpráva
*Čvachta*
Profil *
Co si myslíte o přetížení sítě CDMA plánovaného na 1.3.2004 ?
Půjde to toho někdo z vás ?
roberta
Profil
asi ste zaspali rok :)
Petra
Profil
No já do toho nepůjdu (ani v roce 2005) a prosím vás, abyste do toho nešel nikdo. Na Inernetu jsem fakt závislá a kdyby díky přetížení došlo k něčemu jako třeba že by mi nefungoval Internet, tak by to pro mne byla doslova katastrofa. Takže se to neopovažujte zkoušet, díky ;-)
*Čvachta*
Profil *
Sorry za to datum ;-) já žiju ještě ve starém stylu, mně se nelíbí že to co slibovali nedodrželi, takže do toho pudu.
Leo
Profil
Ja sice nejse uzivatel CDMA, ale nemeli byste si to vyresit s Eurotelem a neotravovat ostatni uzivatele? Je mi to sympaticke asi stejne jako blokady silnic zemedelci a odpurci cehokoliv, Leo
izsak
Profil
Takéto blokády vymýšľajú ľudia, čo sa do toho vôbec nerozumejú, nemajú ani najmenšiu predstavu, ako fungujú počítačové siete a aj tak tým vôbec nič nedosiahnu. Výnimočne súhlasím s Radkom Hulánom: Stupidní teenageři a CDMA Eurotelu
*Čvachta*
Profil *
http://mobil.idnes.cz/mob_operatori.asp?r=mob_operatori&c=A050223_1742 08_mob_operatori_brz&t=A050223_174208_mob_operatori_brz&r2=mob_operato ri
*Čvachta*
Profil *
http://svetit.einstein.cz/clanek/porusuje-eurotel-smlouvu-se-zakaznike m/
*Čvachta*
Profil *
http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno=40646&reakce=40646
http://anon.free.anonymizer.com/http://www.cdma.cz/diskuze.php?vlakno= 40646&reakce=40646
habendorf
Profil
*Čvachta*: Nakonec mi to nedalo, tak to sem napíšu: Dobře si pamatuju, jak jsi tu před pár měsíci brečel, že se tvoje jméno bez hvězdiček prostě nemůže obejít a otravoval jsi s tím tak dlouho, až někdo šáhnul do kódu tohoto fóra, abys tam mohl mít ty hvězdičky. Pak jsi zase proháněl moderátory, kteří nestačili utírat tvoje výstřiky pseudografických kreací na téma Firefox. Teď zase tohle... Čeho asi tak myslíš že dosáhnete? Naštvete většinu normálních uživatelů a v Eurotelu se z vás na zadek rozhodně nikdo neposadí.

PS: Do Vyšných Vlkodlaků se nosí pošta na mezcích, co takhle poslat tam kamion koresponďáků?
SuE
Profil
moc bych se nedivila, kdyby se eurotel těchhle sosačů následně velice rychle zbavil - porušení smlouvy - změrné přetěžování sítě, určitě by něco našli a počítám, že by pro ně nikdo moc neplakal
DaveMan
Profil *
Chtěl bych strašně poděkovat tomu kdo toho všechno rozpoutal i s tím přetížením. Jenom vzkazuju tomu člověkovi, i tomu samému co pořád otravuje OPy na hubech jednu věc.
Ty jeden podělanej ***. Běž se probrat, a už raději nic neber.
Mě CDMA jede docela dobře, a jestli sis to pořídil ve městě, nebo máš nějaký jiný problém, tak se nediv. Prostě si mě opravdu ***, a přestaň laskavě otravovat lidi co si to pořídili jako ty. Jenom to všechno zhoršuješ a kničemu to nevede. I tá tvoje *** akce byla na nic, protože mě to 1.3.2005 šlapalo na DC normálně jenom mi trochu pokulhávalo http než normálně. Tak se prosimtě vzpamatuj, omluv se jim, ať nám nedávají zbytečně rangeban. A jestli se ti prostě neco nelíbí, tak na ten net jednoduše nechod. Ostatním se omlouvám za použité výrazy.
DoubleThink
Profil *
Shrnul bych to takto - jakékoli zatěžování sítě nebude ani rozeznatelné, pokud se nedomluví větší část uživatelů (řekněme, že 50% už by poznat šlo). Neexistuje žádná reálná možnost, jak sehnat dohromady víc než 1% (a i to je úctihodný výkon)

Pokud jde o P2P sítě typu DC++, tak spoustě správcům HUBů nejsou uživatelé CDMA a ADSL po chuti - je to dáno hlavně asymetričností přípojky - slušný download/mrňavý upload. Takoví lidé pak prakticky jen parazitují na výměnném systému.

Jen drážděte kobru bosou nohou - pak vám akorát ustřihnou všechny porty nad 1024 a zbylé budou filtrovat firewallem.
Kazan
Profil *
NOVÉ FÓRUM O CDMA NA NAVŠTĚVOVANÉM SERVERU MOBILMANIA

Konečně! Na serveru Mobilmania vzniklo nové moderované fórum: http://mobilforum.mobilmania.cz/viewforum.php?f=19 , věnované CDMA. Je přehledné, umožňuje registrace a hlavně je na navštěvovaném serveru. Dá se tam najít hodně informací o nové FUP a o tom, jak ji obejít.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0