Autor Zpráva
__xm__
Profil
Co podle vás potřebuje úspěšný web.
Casero
Profil
__xm__
kvalitní obsah..dobrou přístupnost
DJ Miky
Profil
Návštěvníky ;-)
tiso
Profil
Záleží od toho ako definuješ úspešnosť webu...
__xm__
Profil
tiso

Myslím to poměrně obecně. Spíš by se to mělo jmenovat "Co potřebuje web, aby jste ho navštívily?".
Dero
Profil
Co potřebuje web, abyste ho navštívili?

Zajímavý obsah prezentovaný formou, která mi neklade překážky při jeho prohlížení.
tiso
Profil
Odpoveď: nejakú formu propagácie (spätné linky, odkaz vo vyhľadávači, ...), alebo mnemotechnickú adresu
Aby ho niekto aj ďalej navštevoval tak samozrejme kvalitný a dostupný obsah bez strpčujúcich prvkov (prístupnosť a použiteľnosť) a pridanú hodnotu - niečo čo na iných weboch podobne zameraných nie je, veď prečo by som mal ísť na tento web a nie na konkurenčný?

Existujú výnimky, nedá sa všeobecne odpovedať...
Inpocasi
Profil
úspěšný web- kvalitní obsah
MZF
Profil
Slušivý kabát, který neruší. Kvalitní texty, které zaujmou. Žádné bariéry v přístupnosti. Vysokou použitelnost.
skejtis
Profil
http://skejtis.blog.cz/0609/rady-jak-udelat-uspesny-projekt
K
Profil *
vysoky pagerank:)
Joker
Profil
Co potřebuje web, aby jste ho navštívily
Tak já sice nejsem holka ;) ale:
(0. alespoň nějaká základní úroveň přístupnosti a použitelnosti)
1. kvalitní obsah
2.-3. použitelnost a design

Pokud se mi web vůbec nezobrazí, tak holt smůla. Pokud už alespoň tak nějak bude fungovat, je kvalitní obsah důležitější než kvalitní provedení.

Tak získáte alespoň pár lidí, kterým se Vaše stránka bude líbit. Když chcete vysokou návštěvnost, je dobré být kamarád s vyhledávači a dbát na přístupnost a použitelnost.
Dál je dobré zajistit návštěvníkům důvod se na stránky vracet, takže kvalitní a aktualizované informace. Diskusní fórum nebo chat na stránkách hodně navýší návštěvnost, na druhou stranu ale jenom těch stránek s fórem, takže záleží, čeho vlastně chcete dosáhnout.
K
Profil *
to je vsechno fajn ale kdyz se o nem nedozvis a ani ho nenajdes tak je ti kvalitni obsah na nic.
Joker
Profil
K
No však si přečtěte poslední dva odstavce mého příspěvku ;)

Jo, ještě bych dodal, že pokud jde čistě o vysokou návštěvnost, je možné použít i metodu jednoho nejmenovaného webu (zasvěcení budou vědět :) )
- Optimalizujte web pro vyhledávače
- Publikujte na webu články na populární témata (podle toho jakým směrem je web zaměřen, například teď můžete napsat článek na téma Superstar anebo Miss World... pokud je zaměření webu IT, sázka na jistotu jsou témata jako Linux vs. Windows nebo AMD vs. Intel)
- Prezentujte kontroverzní názory. Není tak důležité, jestli si přesně to myslíte (ačkoliv dlouhodobě a konzistentně hájit názory se kterými ve skutečnosti nesouhlasíte je dost problematické). Podstatné je, že to vyvolá diskusi či hádku, což zvýší návštěvnost. A v ideálním případě někteří účastníci napíší na svém webu nesouhlasný článek s odkazem na původní článek... a hned máte vyšší pagerank.
- Celkem přínosná může být cenzura komentářů na webu... jednak tu je původní účel cenzury- podat "výhodnou" verzi informací, ale taky postižení si často budou stěžovat/brečet/vylívat zlost na svých webech, čímž Vám opět zvýší pagerank.
- Ideální je, pokud si vytvoříte tábor fanatických stoupenců a tábor zarytých odpůrců. Tábor fanatických stoupenců možno podpořit vlastními virtuálními identitami :) Může to dojít i tak daleko, kdy tábor stoupenců tvoří vpodstatě výhradně Vaše virtuální identity :D nicméně mít skutečné stoupence podstatně ulehčuje práci. Skuteční příznivci Vás mohou hájit i na webech o kterých nemáte ani tušení a navíc Vám ušetří spoustu práce s psaním příspěvků :-)
- Dál taky lze třeba přes RSS a vyhledávače soustavně sledovat zmínky o Vašem webu na jiných webech a případně rozpoutávat diskuse a hádky s vhodnými klíčovými slovy, zvyšujícími Váš pagerank.

I takhle se to dá dělat. Ovšem pracovat pro temnou stranu Síly :) taky není snadné a člověk musí být poměrně chytrý, aby mu to vycházelo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0