Autor Zpráva
Falcon
Profil *
Jak jste přišli k vašemu nicku?
Martin
Počítá se křestní jméno jako nick?
Suji
To by bylo na dlouhe povidani :-)
Gekon
Hmm. Jednou mi tak začal říkat jeden číšník v hospodě, doteď nevím proč. Ani po tom moc nepátrám.
Nox_lbc
Stargate, šak víme ... nějak mi to zůstalo no ... tak jsem si z toho udělal officiální nick "Nox.lbc" a používám ho všude ... pamatuji doby, kdy jsem měl nick "Stingerr" (hlavně pro CSko, GTA ;-), ale to je dááávno ...
Greld
he... random ve hře (WoW)... pak se mně různě ptali třeba v herně na nick, tak jsem řekl toto a tak jsem to začal používat...
Casero
Greld
heh...random ve hře ...kolik lidí asi mělo stejný štěstí jako ty??
Greld
jen málo lidí využívá nicků které jim vygeneruje hra... jen takoví ubožáci jako já, kteří si neumí vymyslet nic lepšího...
Mistr
Jednou jsme se s korejským kamarádem žijícím v Čechách začali oslovovat "Mistře" a už to nějak zůstalo.
DJ Miky
Kdysi mi vymysleli kamarádi jeden dlouhý nick (radši ani nechtějte slyšet), já jsem z toho vzal 'Miky' a přidal k tomu 'DJ', aby to nebylo takové obyčejné, suché...
YoSarin
já patřím mezi ty chudáčky, co o nich nekolujou žádné historky a nikdo nemá zájem vymýšlet jim přezdívky... ;) Tak jsem jednou napsal povídku, hlavní postavě (resp uskupení hlavních postav) dal jméno Yo'Sarin a pak jsem si ho uzmul pro sebe... :-)
Pak mi došlo že jsem se asi nechal trošku inspirovat Josephem Hellerem, Hlavou XII a yossarianem (či jak se jmenoval:-) )
tiso
YoSarin
Skvelá kniha...

Čo sa týka nicku - Vymyslel som si sám...
filip186
Jám mám svoje jméno a číslo domu ve kterém bydlím :) (btw. když jsem to před rokem a půl vymejšlel, tak mě nic lepšího nenapadlo)

Jo a občas někde mám mezi jménem a číslem tečku.
venca163
já mám svoje jméno...
a číslo? nic neznamená...prostě jsem si ho vycucal z prstu=)
pio
Profil *
no to by bolo takiez na dlho,
ale povod to ma u pioniera...
thingwath
A co čekáte, že se dozvíte?
Railbot
To jsem takhle jednou za mlada trenoval v Quake 3...jedna zbran mela jmeno "Railgun" a zrovna jsem trenoval jen s BOTama...takze Railbot...jak proste :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.