Autor Zpráva
Filips
Profil
Mám udělány chybové stránky (404 a 403) přes .htaccess. Funguje mě to v Mozille a v IE ne :) nevíte někdo proč?
A druhý dotaz: Jak udělat, když je stránka pod heslem a on napíše špatné heslo aby ho to odkázalo třeba na tu chhybovou stránku?
error414-
Profil *
errorova stranka musi byt vetsi nez 512 bytu
Filips
Profil
error414-
To fakt? :) a proč?
tiso
Profil
1. Neviem. A z Tvojho popisu asi ani nikto vedieť nebude...
2. Pokiaľ ide o zaheslovanie cez .htaccess tak neviem o tom že by to šlo.
Filips
Profil
tiso
Nene není to přes .htaccess je to přes php script.
Filips
Profil
1. Neviem. A z Tvojho popisu asi ani nikto vedieť nebude...
Je to nějak nesrozumitelně napsáno?
tiso
Profil
Filips
1. odpovedal Ti error414- niečo o tomto probléme som kedysi čítal, takže by to mohla byť správna odpoveď.
2. presmeruj na neexistujúcu stránku alebo priamo na tú chyboku. Osobne nechápem prečo chceš práve toto. Skôr by si mal napísať niečo ako "nezadali ste správne heslo" či "prístup zamietnutý".
DJ Miky
Profil
error414-
Mně doma na Apachi chodí 3-bajtová chybová stránka úplně bez problémů... V Mozille, v IE, v Opeře...
Filips
Profil
tiso
1) stránka má něco přes 600bytu
2) je to jen jednoduchá stránka. takže proto takto. Ono se to hned po přihlášení hodí na tu stránku na kterou má tak nevím jak nastavit aby při špatném hesle to šlo na jinou stránku
mila
Profil
IE na cestě vstříc uživateli, pokud se mu zdá 404 málo obsáhlá, tak vrátí svoji default. Asi záleží na konkrétním nastavení, ale zkus přidat nějaký delší dummy text. Pokud se objeví, víme kde je problém...
error414-
Profil *
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html uplne dole
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0