« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Neví někdo, jak se dá zrušit ICQ číslo?
filip186
Tak ho někomu dejte zdarma. :)
Anonymní
Profil *
Jak?
Joker
Vymažete si všechny kontakty a dotyčnému pošlete heslo :-)
filip186
Prostě někomu dáte číslo ICQ a heslo a hotovo. (samozřejmě se smazanými kontakty)
Anonymní
Profil *
A komu ho mám jako dát? Nikoho, kdo by je chtěl neznám :(
Anonymní
Profil *
Znáte někdo ňaký stránky, kam bych je moh "odevzdat"?
filip186
kolikamístný je to číslo?
Gekon
Anonymní
A co řešíš, prosímtě? Pokud už nechceš používat ICQ, nepoužívej ho, nebo si založ nové číslo... Kristepane...
venca163
jak se dá zrušit icq číslo?
takový problémy bych chtěl mít...

tak normálně ho přestaň používat a je to...nemusíš to nikam odevzdávat=)

začni normálně používat jiný
Anonymní
Profil *
Já jem, že nechci mít milion nepoužívaných čísel.
Anonymní
Profil *
Dá se to číslo ňak vymazat z programu?
venca163
Anonymní
to, že máš milion nepoužívaných čísel je jen tvoje chyba...

mě stačilo jedno
Gekon
Anonymní
Dá se to číslo ňak vymazat z programu?
Jo, tak jestli tě chápu, tak máš přímo při přihlašování v programu na výběr z několika čísel a ty chceš smazat, abys je tam neměl?
Anonymní
Profil *
Gekon

jj - nevíš co s tim. de o cisla kamosu, ktery u me driv meli pristup k internetu, ale ted uz je nechteji
Joker
Anonymní
Ach táák... no a jaký program na ICQ používáte?
Anonymní
Profil *
Joker

ICQ 5.1
DJ Miky
Anonymní
Na login obrazovce ho vyberete a kliknete na křížek, Delete this account. (nebo jak to tam je, používám Mirandu)
flash
Profil *
Zasláno: 10.10.2006 18:38:53

jak se dá zrušit icq číslo?
takový problémy bych chtěl mít...

tak normálně ho přestaň používat a je to...nemusíš to nikam odevzdávat=)

začni normálně používat jiný

Ale tady jde o to ze kdyz uz nas proste icq prestalo bavit a nechceme vsem lidem psat ze uz icq nebudeme pouzivat a chceme dat firme mirabilis najevo ze icq je ******* to proste nejde zadna stranka na vymazani profilu z internetu neexistuje...a to se to pak pracovnikum v icq rika jo uz je zaregistrovano pres kolik miliard lidi kdyz pritom polovina tech uctu uz se delsi dobu nepouziva a nikdo je neodstrani...
Axamith
Jednu dobu mi ICQ padalo a tak jsem ho odinstaloval a znovu nainstaloval. Při odistalaci je mě to ptalo, jestli chci jenom odistalovat sw nebo i registraci na serveru ICQ. Tudy by zřejmě vedla cesta.
Kubiczek
Profil *
No, já bych to konto starý potřeboval taky zrušit. Stala se mi taky dost záhadná věc. Měl jsem to číslo strašně dlouho, asi 7 let a všechno fungovalo. Jenže jednoho dne se to celý podělalo a žačal mi ten účet z jakéhokoliv instant messengera hroutit ostaním lidem počítač. Těm, které jsem měl v kontaktech a byli online. Museli ho prostě restartovat. Nedokážu si to vysvětlit. Udělal jsem si číslo nové a je problém v tom, že když mě lidé hledají, najdou to staré. Nový se jim tam občas ani nezobrazí, proto bych se rád odregistroval. Ten nápad s tou odinstalací icq je dobrej, ale mam mirandu. A hlavní problém je, že já jakmile tam dam to číslo a hodim se online, tak je to v pytli, to mi asi nikdo neporadi, co? Jakub.
djlj
Kubiczek
Jojo, toto samé se stalo kamarádce, je to zřejmě způsobeno tím, že tam máš nějak špatně nahraný avatar, zkus si ho změnit.
Kubiczek
Profil *
No jo, je pravda, že od tý doby co jsem dělal něco s tim avatarem to nejde, jenže teď se mi stalo i to, že se to sekne, hned jak se přihlásim, takže s tim nic neudělam. :-/
Kubiczek
Profil *
djlj
Prosimtě a jak bych ten avatar mohl změnit? třeba icq 2003b mi běží.
Kubiczek
Profil *
DJLJ
prosimtě kdyžtak mi hoď echo na to nový funkční icq: 415021734
djlj
Kubiczek
Nevím, používám Mirandu a avatary nepoužívám.
neštastná
Profil *
potřbuju akutně zrušit jen svoje icq číslo...nevítě někdo jak???
djlj
neštastná
Nijak.
Railbot
neštastná
Prostě ho přestaň používat. To přeci není tak těžké.
morasino
Profil *
Když odinstaluješ ICQ tak se ti ukáže jestli chceš ICQ číslo odebrat z databáze!
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.