« 1 2
Autor Zpráva
Krista
Profil *
Jak mám zrušit komentář?
Anonymní
Profil *
Mám icq cislo, vsichni moji kamaradi maj ale vetsi. Muzu svoje cislo 54238 zmenit na nejaky vetsi nez maj oni
DJ Miky
Anonymní
Dáš mi ho? Dám ti větší... :-)

Kdyžtak mi napiš na 257954265 nebo na mail djmiky7@gmail.com...

EDIT: ICQ# 54238 Not Found...
mosna
Profil *
ale ja ho potrebuju proste uplne odstranit ne ho jen nekomu dat me kvuli tomu druhymu nefungujou fotky jako na icq nemuzu si tam dat nejakou fotku jako obrazek a to me sere!
Míša
Profil *
Prosím vás potřebuju zrušit icq číslo... vím že se to tu už několikrát po sobě opakuje ale mě odpověď: jednoduše ho přestaň používat nestačí, já nepotřebuju aby když mě někdo bude hledat našel milion jmen stejných protože jsem v minulosti měla třeba 2 icq ale už je nepoužívám! Tak mohl by mi někdo z vás odpovědět a opravdu poradit jak se dá icq číslo zrušit úplně???
Míša
Profil *
Když icq dlouho nepoužívám zruší se po čase samo???
Marija
Profil *
To mě se zase stalo že sem jednoho krásného dne přišla k pc zapla icq jako vždycky a z 50 kontaktů zbyly jenom 4...moc by mě zajímalo jestli mi někdo přišel na heslo nebo se to prostě nějak po*****...nicméně ty 4 kontakty tam sou pořád..takže fakt zajímavé...tak sem si založila nové...jenže ty staré kontakty co jsem měla už sou nadobro pryč..pryšla sem i o dost hodně cenný kontakty z Anglie a Německa, které se už nedají najít protože samozřejmě nevím ani nick ani icq číslo...hodně mě to mrzí ale vzhledem k tomu že sem měla 12místné heslo..tak to fakt nechápu...:(..
Morasino
Marija
Nedávno totiž někdo hackl icq databási.To je ten problém proč ti to zmizelo:-)
Str4wberry
Odpovídám Mariji:
Dobře, ale co my s tím?

Odpovídám Míše:
Tak těm starým číslům nastav nějaké nesmyslná/prázdá jména atd. A nikdo Tě nenajde.
123456
Profil *
potreboval bych ulpne zrusit ICQ cislo muzete mi nekdo poradit jak nato??
Str4wberry
Ptám se 1234567891011121314:
Co si takhle třeba přečíst toto téma?
Leinad.
Profil *
hmm, pokud jde o to, že v databázi někdo najde staré číslo, přihlaš se na něj(naposled), přepiš nesmyslně údaje(jiné jméno) a přestaň používat. Čísla ze seznamu zmizí třeba když přestanou existovat. Čtěte předcházející příspěvky. K čemu bude větší nebo menší číslo? Přejděte na jabber.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.