Autor Zpráva
gyoja
Profil *
Snad jsem natrefil na správné fórum.

Můj problém s Gmailem spočívá v tom, že cca od konce srpna nemůžu změnit nastavení. Jedná se například o nastavení jazyka, pop serveru, kódování odchozích zpráv atd.. Když udělám změny ve formulářích, a kliknu na [Uložit změny], tak vyskočí následující hláška a ani opakovaně se změny neuloží.



Nechci si zakládat nový účet u Gmailu a ani tento zrušit a znovu obnovit, protože pak bych přišel o svou stávající dobrou e-mailovou adresu (zkušenost).

Nikde jsem nenašel podporu Gmailu v češtině a po několika korespondencích s "inženýry" od Google v angličtině, kdy mi odepsali , že tvrdě pracují aby můj problém odstanili hledám řešení i jinde.

To "Jejda" odpovídá žoviálnímu "Oops", které Google používá v chybových hláškách. To mi divné nepřijde. Ale, můžete mi někdo vysvětlit, co znamená v tom hlášení chyba 700?

Jediné co mě napadá: pokud by to byl Apache, tak tam je číslo 700 jedním z nastavení CHMOD, ale to asi není správná úvaha.
nightfish
Profil
jaký operační systém? jaký prohlížeč?
vyzkoušel bych jiný prohlížeč, zaktualizovat windows...
gyoja
Profil *
Win XP, FF, IE, Opera a cca 5 jiných PC u mých přátel.
roberta
Profil
gyoja
skús sa opýtať priamo na supporte gmailu
gyoja
Profil *
Však o tom píšu. Ptal jsem se několikrát.
Michalek
Profil
http://www.google.com/search?client=ig&q=oops%20gmail%20700

I received the 700 error code when archiving an e-mail. It was like the archive action didn't work so it did it again; that was when I got the error.

Here's how I overcame/eliminated the error message:
1. Cleared my browser cache (deleted all files including cookies)
2. Cleared browser history
3. Cleared passwords
4. Cleared forms
5. Restarted Windows
6. Logged back into gmail
7. Opened the message
8. Archived the message
9. Went back to the inbox to confirm the message no longer appeared - Problem solved

Of course, the above seems overkill, but it is the only way I tried and it solved the issue right away. I think the error code comes about due to caching issues, but that is a stab in the dark. This is the first time I've ever gotten an error in gmail; I regularly clear my cache so there might be some connection with this theory?

Hope this helps one of you out there!
gyoja
Profil *
To Michalek, díky za radu, ale můj počítač byl v době, když už to chybu hlásilo zformátován, takže z jistotou byla vyčištěna například historie prohlížeče i uložená formulářová data a jak zmiňuju výše, tak jsem tuto chybu zkoušel na cca jiných strojích než je ten můj.
gyoja
Profil *
Mělo tam být cca 5 strojích
gyoja
Profil
Děkuju všem za snahu pomoci.
Dnes (24.10.) provedli na serveru Gmailu nějaké změny a můj problém je vyřešen.
Nakonec se vyplatila trpělivost.
Kdyby někdo z Vás narazil na stejný problém, klidně si počkejte i 3 měsíce.

EDIT: Klidně to tu zamkněte.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0