Autor Zpráva
zbystr
Profil *
omlouvam se, ze to sem davam, ale toto stoji za to ....
podivejte se sem
http://mujweb.cz/Sport/orange-devil/ ... a sekce webdesign .... nemam slov :) :) :)
Marcus Flintus
ROFL :-D
Casero
2) Použití kvalitního editoru Microsoft Word pro tvorbu střánek
hmm...hned bych do toho šel :-D
Dero
Dovolil jsem si tento topic přeřadit do vhodnější kategorie. Ale mazat mi jej přijde líto, protože "to fakt stojí za to!"
Casero
zbystr
i když mi příde ten kod hodně čistej na word.až bych to tipl na nějakej front-page
quinux
tak to je maso
DJ Miky
Sekce webdesign (a celý web) se sice už asi 9 let neaktualizoval (tak to vypadá), ale dobrý :-).
venca163
zbystr
autor stránek si očividně dělá srandu, je to přehnané, to nemyslí vážně (nemyslel)
zbystr
Profil *
venca163
i kdyby ano/coz s nejvetsi pravdepodobnosti ano/, myslim za link to stalo
venca163
zbystr
mam spoustu kámošů
oh.

nene, čím dýl jsem na tu stránku koukal, tím víc jsem přesvědčen, že to myslel vážně=)
zbystr
Profil *
venca163
dam sem jeste link ... neni to k webdesignu, ale k tuningu .... pise na jedno forum, co veta, to perla ....
odkaz .... best of je Moje první bouračka...
filip186
OMG. Jen trochu nechápu k čemu tam jsou ty rámy.
Gekon
Wembaster je nácek, když už nic jiného. Každý dobře ví, že nácek = vymletá hlava, tady máte důkaz. Opravdu kvalitní web.
Gekon
Moje poslední bouračka. Jedu si takhle v klídku po okresce 200 a za horizontem srna. Dupnu na to a naperu jí tak ve 150-ti. Přední nárazník prasknul a rozbitý světlo, škoda 5000.
Od tý doby po okreskách jezdím do 160-ti. Chybama se člověk učí.

P.S.: Řídí Škodu Rapid.
venca163
Od tý doby po okreskách jezdím do 160-ti. Chybama se člověk učí.
nemám rád takový namachrovance...(vymetence, ztorskotance)
Nox_lbc
Dooost trapné ...
quinux
Jedu si takhle v klídku po okresce 200 a za horizontem srna. Dupnu na to a naperu jí tak ve 150-ti. Přední nárazník prasknul a rozbitý světlo, škoda 5000.
No tak by mě zajímalo jak z rapida dostal 200 km/h, ale hlavně, jakto, že když na to dupnul tak zrychliz z 200 na 150 :D
Každopádně napálit ve 150 do srny tak auto je na odpis a on je rád, že ho vystříhají živého. Jedině, že by to byla srna trpasličí :D
Casero
quinux
Každopádně napálit ve 150 do srny tak auto je na odpis a on je rád, že ho vystříhají živého. Jedině, že by to byla srna trpasličí :D
...tak kdyby napsal že vletěl do zajíce, tak to nemá takové efekt :-D
Filips
No jo to je vždycky tak. 160km/h vyletí do zatáčky a je v příkopu... Pak že je to samá bouračka. Pár namachrovaných ******* a tak to vypadá. Řidičák má půl roku a jezdí jak prase... Znám pár takových. Bohužel.
quinux
Casero
Jen jestli to takhle nemá efekt spíše opačný ;o)
Karel-F
Profil *
To musí bejt recese, takovýhle týpci sice existujou ale neřekl bych že by zvládli udělat ve wordu stránku a dát ji na web.
zbystr
Profil *
Karel-F
jak jiz napsal venca163, z pocatku to vypadalo na recesi, ale cim vice clovek prostupoval webem, tim mel opacny pocit. Dorazily to prispevky z tuning fora (2. odkaz) ... hold obcas se ruka bozi splete, mozna koukal nekam jinam, nebo mel neco dulezitejsiho, a vytvori takovy hovado :) :)
Casero
zbystr
hold obcas se ruka bozi splete, mozna koukal nekam jinam, nebo mel neco dulezitejsiho, a vytvori takovy hovado :) :)

heh..tak to je krutá věta...
DoubleThink
Profil *
No co - náhradní orgány jsou taky občas potřeba.
zbystr
Profil *
DoubleThink
myslim, ze od takoveho trotla by byly nepouzitelne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.