Autor Zpráva
JanoF
Profil
Zdravim, len tak som hladal jeden klip ci je take nieco vonku a nasiel som jednu vec, ktora by ma zaujimala ako toho dosiahnut.
Jedna sa o takyto odkaz http://www.divokejbill.freemusic.cz/video/db_plakala_web.avi ak nanho kliknete tak sa zobrazi toto http://www.divokejbill.freemusic.cz/data/nohotlink.php?//video/db_plak ala_web.avi ako takeho niecoho dosielit?
djlj
Profil
http://www.divokejbill.freemusic.cz/video/db_plakala_web.avi -> Not Found, The requested URL /video/db_plakala_web.avi was not found on this server.
JanoF
Profil
tp://www.divokejbill.freemusic.cz/video/db_plakala_web.avi -> Not Found, The requested URL /video/db_plakala_web.avi was not found on this server.
zaujimave, mne to hodi tuto linku http://www.divokejbill.freemusic.cz/data/nohotlink.php?//video/db_plak ala_web.avi s textom

Soubor, který požadujete, se nachází na stránce www.divokejbill.cz

Přímé linkování není povoleno.
Bubák
Profil
Pravděpodobně se hlídá referrer. Jde taky udělat pomocí cookie.
Retal
Profil
Hledej na webu "htaccess disable hotlinking". Jak píše Bubák, hlídá se referer. Dá se to obejít ručním zkopírováním odkazu a vložením do adresního řádku.
JanoF
Profil
nasiel som http://www.alistapart.com/articles/hotlinking/
thx
Bubák
Profil
Retal
Na webu Divokej Bill se mi na odkazovaný avi soubor nepodařilo dostat. Záleží na tom, jak je skript napsaný, jestli mě má "vyhodit", když referrer není, nebo jestli mu to nevadí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0