Autor Zpráva
Spider
Profil *
Potřeboval bych nějakého ICQ klienta, u kterého byhc mohl spravovat kontakty pres nejaky textovy soubor (aby to pracovalo se svym kontakt listem a neukladalo to uzivatele na ICQ server...). Potreboval bych mit v kontakt listu tisice lidi, a ICQ server ma bohuzel limit na max. pocet uzivatelu. Existuje neco takoveho?
joker
Profil *
si to daj naprogramovat
Joker
Profil
Spider
Miranda umí ukládat svůj vlastní seznam kontaktů, aniž by se ty kontakty musely synchronizovat se serverem.
Ale několik tisíc kontaktů jsem teda nezkoušel :)

joker
Uff, to nejsem já. Už jsem se lekl, co jsem sem napsal :D
Cody
Profil
Spider Jak řekl Joker, Miranda to umí.
zimmi
Profil
Možná že umí, ale řekl bych, že než se ti "ty tisíce lidí" zobrazí, můžeš se jít vyspat.
Michalek
Profil
Trillian si taky ukládá kontakty k sobě do souboru...
Cody
Profil
Michalek ale Trilian je příšera, ta se nepočítá.:-)
souki
Profil
to smrdí nějakým spamovačem.. jinak nechápu kde normální smrtelník nabere tisíce lidí..
Spider
Profil *
Byl by to ICQ Newsletter... posilani novinek pres icq ;)
souki
Profil
a nestačí ti na to zneužít odesílání přes webový formulář? Více info na www.icq.com
souki
Profil
nestačí na to tag <pre> ?
Spider
Profil *
no tam se musi opisovat kod a nevim jak by se to dalo obejit... Pokud by nekdo vedel, byl bych moc rad za vsechny rady...
Polaroid
Profil
Pokud vím, tak snad všechny IM programy si ukládají seznam kontaktů do svého souboru a ten je pro ně potom jediným zdrojem, se serverem se to často již moc nesynchronizuje. Určitě se takto chová SIM i Gaim.

Jinak pokud bys používal Jabber, tak tam existuje moc hezká PHP knihovna, pomocí které je odesílání zpráv hračka, ale jestli se to umí přihlásit k ICQ transportu, to nevím.

Také nechápu, proč musíš mít ty lidi v seznamu kontaktů, ať již budeš řešit ten newsletter jakkoliv, tak snad abys někomu odeslal zprávu, tak ho nemusíš mít kontaktech, nebo je tomu na ICQ jinak?
Joker
Profil
Spider
Byl by to ICQ Newsletter... posilani novinek pres icq ;)
To mi přijde jednodušší RSS. Dokonce i přes instant messenger- Miranda RSS plugin ;-)
Jinak by na to ale šel udělat nějaký prográmek... měl by jednoduchou databázi čísel kam posílat a pak by se napojil třeba na ICQ protokol z Mirandy a posílal by to přes něj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0