Autor Zpráva
Venca Černík
Profil
Chtěl bych udělat jeden projekt - katalog (ne katalog webů). Mám ale problém - ještě mi nebylo 18 (v březnu mi bude teprv 15). Měl bych pár otázek:
1) Mohu v tomto věku vlastnit doménu 2. řádu (.eu)?
2) Mohu (v tomto věku) za reklamu brát peníze (nechcu z toho být milionář, ale chtěl bych aby se to alespoň uživilo)?
3) Je něco co by mi mohlo zabránit udělat ten projekt kvůli tomu že mi nebylo 18 (a tím pádem nemám ani ŽL)?
DJ Miky
Profil
1) Mohu v tomto věku vlastnit doménu 2. řádu (.eu)?

Můžeš.

2) Mohu (v tomto věku) za reklamu brát peníze (nechcu z toho být milionář, ale chtěl bych aby se to alespoň uživilo)?

Pravděpodobně ne.

3) Je něco co by mi mohlo zabránit udělat ten projekt kvůli tomu že mi nebylo 18 (a tím pádem nemám ani ŽL)?

Nic mě nenapadá.
Venca Černík
Profil
DJ Miky
díky za názor.
Pravděpodobně ne.
Ani z adFOX nebo z něčeho podobného?
Venca Černík
Profil
Teď mě ještě něco napadá:
Četl jsem, že když má někdo ochrannou známku (třeba abcxyz.cz) a nemá doménu, tak když si ji já zaregistruju (doménu abcxyz.cz) tak pak až on bude chtít, tak tu doménu pak získá (protože má ochrannou známku). Je možné aby když si zaregistruji doménu, a někdo třeba po roce si udělal ochrannou známku s mojí doménou, aby ta doména připadla jemu?

Je ještě nějaký způsob,jak by mi někdo mohl takhle vyfouknout doménu, když na to nebudu mít ochrannou známku?
Nox_lbc
Profil
Je možné aby když si zaregistruji doménu, a někdo třeba po roce si udělal ochrannou známku s mojí doménou, aby ta doména připadla jemu?

Ne;-) maximálně mu jí prodáš za nějaký dlouhý prachy ...
simka00
Profil
2) Mohu (v tomto věku) za reklamu brát peníze (nechcu z toho být milionář, ale chtěl bych aby se to alespoň uživilo)?
založ si konto v bance a nevidím v tom problém. ale pozor, pokud přesáhneš příjmy 20 000 Kč za rok, tak musíš podat daňové přiznání (nebo tak nějak se to jmenuje) - když tak se potom zeptej na finančním úřadě, není to tak jednoduché
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0