Autor Zpráva
ping
Profil *
mam velky problem pripojit 2 pocitace cez swich, uz som skusal vsetko mozne, uz mam z toho take nervy, nevie mi niekto poradit aka je postupnost krokov, kde som asi mohol urobit chybu?

swich mam pripojeny cez ethernet cable do hlavneho pocitaca a z neho ide druhy kabel do druheho pocitaca. driver som nainstaloval a furt sa tie pocitace nedaju ani pingnut ani nic.

poradte niekto prosim, lebo ja uz neviem ako dalej.
Peca
Profil
Driver? Jaký, k čemu, kam?
Jaký máš operační systém?
ping
Profil *
windows. install driver bol pri sietovej karte
nightfish
Profil
jak máš nastavené IP adresy? (zjištíš pomocí ipconfig)
ping
Profil *
to som uz zistil, ked si to nastavim, nech mi ich automaticky udeli, tak to nefunguje

a ked si udelim manualne na jednom compe mi ju prepise na tu co som udal a na tom hlavnom mi ju neprepise, necha ju taku aku si pocitac sam prideli ked ho zapnem, je tam dynamicka ip, takze ju mam stale inu.

masku predsiete pisem 255.255.255.0
Anonymní
Profil *
teraz mi ako problem pise: nepodarilo sa vymazat vyrovnavajucu pamat ARP, kontaktujte spravcu siete.

co je to vyrovnavacia pamat ARP?
nightfish
Profil
vyrovnávací paměť ARP (ARP cache) je paměť, ve které se uchovávají provedené převody IP adresy na MAC adresu...

nicméně ta hláška je dost podivná, ještě jsem se s ní nesetkal...
Anonymní
Profil *
tak ja som to zapojil uz asi pred tyzdnom a vcera som sa stretol s jednym co ma vlastny obchod na hardwerove veci, co to zapaja svojim klientom, este mi aj postup nakreslil a furt tam nejaka nova hlaska.

ono mi pise ze je pripojene, ale nie je. odosliela ale nic neprijima.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0