Autor Zpráva
zvo
Dobry den,
po hackerskem utoku na muj hosting (velmi levny hosting, takze se ani nedivim) se mi smazaly vsechny soubory zacinajici slovy index. Aby toho nebylo malo, naformatoval se mi hdd (data sou nenavratne pryc). Nemel jsem zalohy webu, takze jsem namydleny.
Proto bych byl rad, kdybyste mi sem dali odkazy na vsechny weby, ktere znate, ktere ukladaji webove stranky (cache). Napr. jmenuju Google, nebo Yahoo. Pokud znate jeste neco, tak bych byl rad, kdybyste mi to sem napsali. Rad bych byl, kdyby bylo mozne najit i muj .css soubor, ale stacily by jen html....

Diky moc.
zvo.
Nox_lbc
Aby toho nebylo malo, naformatoval se mi hdd (data sou nenavratne pryc).
To ale přeci nemusí být vůbec pravda ...

Nemel jsem zalohy webu, takze jsem namydleny.
Každý se jednou spálí a od té doby zálohuje pravidelně ...

http://www.archive.org/index.php
zvo
Každý se jednou spálí a od té doby zálohuje pravidelně ...
Jo, od ted uz budu zalohovat snad kazdy druhy den :-)

http://www.archive.org/index.php
Diky, vyzkousim.

Pokud jeste nekdo neco znate, napiste mi to prosim. Dekuji.
Nox_lbc
Jo, od ted uz budu zalohovat snad kazdy druhy den :-)

Stačí každou noc ;-) ... já se sakra ještě nespálil a furt se k těm zálohám nemůžu dokopat (tj. vytvoření nějakého automatického procesu ...)
DoubleThink
Profil *
(data sou nenavratne pryc).

Tak, tak - pokud nejsou data na disku fyzicky přepsána (jsou jen "vymazána"), jsou pořád na místě a dají se (zčásti nebo úplně) obnovit.
zimmi
Co třeba google cache?
zvo
(data sou nenavratne pryc).

Tak, tak - pokud nejsou data na disku fyzicky přepsána (jsou jen "vymazána"), jsou pořád na místě a dají se (zčásti nebo úplně) obnovit.

Samozdrejme jsem uz obnovu zkousel. Bohuzel ke smazani doslo pri instalaci Linuxu, kde jsem se preklikl a omylem zvolil pro instalaci druhy disk (ten spatny).
Nox_lbc
Preklikavani se u dulezitych operaci neni dobre, sam jsem to zakusil, kdyz jsem chtel z dosu zformatovat jednu partition na hlavnim HDD a smazal jsem particnu se systemem a daty ... hehe ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0