Autor Zpráva
Leinad
Profil *
http://o2.cz/
Gekon
Profil
No a?
YoSarin
Profil
Gekon
Myslím že naráží na nezanedbatelnou podobnost atránek O2.cz s bývalým google.cz
IMHO nějaký doménový spekulant využívá relativně lukrativní doménu pro svoje účely a čeká až se ozve někdo komu se ta doména bude hodit do krámu aby mu ji (jistě velice levně) prodal... ;)
Yo'Sarin
Venca Černík
Profil
Njn... Před pár dny (možná víc) o2.cz ROZHODNĚ NEBYLO pod GlobalSearch... Byl to samostatnej portál.

Google.cz byl taky pod GlobalSearch než ho koupil Google. (OT: Google.cz mě opravdu zklamal. Přesměrovává se na .com :( )
Takže bych se nedivil, kdyby GlobalSearch začal nabízet o2.cz operátorovi O2. Myslím si, že pro zákazníky současná adresa www.cz.o2.com není to nejlepší ;)
VitaZ
Profil
Google.cz mě opravdu zklamal. Přesměrovává se na .com
Jsi si jistý? Kdy jsi se naposledy díval?
habendorf
Profil
Google.cz mě opravdu zklamal. Přesměrovává se na .com :( )

Nebo naopak? :o)
Bubák
Profil
Přesměrovával na .com - ale jen pár dní v přechodném období.
R35P3CT
Profil *
Teď to ej naopak, google.com zjistí podle ip z jakého státy jsi a přesměruje tě na tu či onu doménu, u nás google.cz. Jinak souhlasím s YoSarinem. Nechápu, jak může být někdo tak lehkovážný jako Telefónica, že si nezaregistruje domíény ve všech státech, kde plánuje investice. Laméřina, a to jsem jejich zákazníkem.
souki
Profil
Pokud ovšem používáte přizpůsobené hledání a historii ( http://www.google.com/ig?hl=cs ) tak máte stejně smůlu... Nebýt blogů, tak sem si ani nevšiml že už funguje i gogle.cz
quinux
Profil
R35P3CT
Ač je pravdou, že takové velké společnosti plánují své investice dlouho dopředu, tak nikdy nemohou vědět jestli ty investice opravdu vyjdou. Možná Telefonice ani tolik nejde o to mít nejnavštěvovanější web a chtějí mít všechny weby pěkně "pokupě" ;o)
souki
Profil
quinux
mno ono při koupi takové společnosti by asi mohli risknout že cca 600Kč utratí zbytečně
quinux
Profil
souki
Ano to je pravda, ale jak jsem psal, třeba jim o to ani nejde. Telefonica je obrovská (celosvětově) společnost, která koupila obrovskou (u nás) společnost. Většinu prodeje uskuteční prostřednictvím obchodních zástupců a web je spíše sekundárním prodejním kanálem.

Souhlasím s vámi, že by tu doménu mít měli, ale tím, že ji nekoupili je to buď proto, že u nich tomu nikdo moc nerozumí (což je myslím blbost) a nebo soustředěním všech svých webu pod jednu doménu o2.com něco sledují.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0