Autor Zpráva
Lexter
Profil
Prosím pora´dte, kterého mám vybrat? nebo krteré? Mohu do týmu přijmout dva až tři lidi, víc by myslím nebylo už vhodné.

V kódu se moc nevyznám, na to jste tu machři vy.

http://lexter.yw.sk/forum/viewforum.php?f=9&sid=0062091a9e8072d6d95e0a 928647f2a0


Díky za radu :)
habendorf
Profil
Tiso

(při vší úctě k ostatním)
Timy
Profil
Ještě se mi líbí Jonge
HeWeR
Profil
Souhlasím, Jonge mi taky připadá nejlepší (i když i v jeho práci se najde spoustu chyb :o))
GrizzlyX
Profil
Timy, HeWeR:
jj, Jonge je fakt dobrej....a s tema chybama si nejsem jistej....kdyz jsem se dival na zdrojak tak je to cista prace....=)
Marty
Profil
Hlasuji pro tisa...
jonge
Profil
HeWeR
Vím že tam nemám třeba tiskové styly nebo styly pro PDA, že ani sémantika není dobrá, že používám <b> a <i> místo <strong> a <em>, ale já ty weby dělal asi před rokem... teď jsem se zlepšil :)

Jaké chyby tam teda mám?
Lexter
Profil
Díky za rady, taky jsem o nich uvažoval a zatím vedou, ostatní jsou taky dobří (někteří) ale nesednou mi.
Dero
Profil
tiso má ze všech kandidátů nejserióznější vystupování, jednoznačně bych si zvolil jej.
tiso
Profil
Dero
...toho som sa obával...

habendorf, Marty
...nabudúce tiso, ďakujem...

Tiež hlasujem za jonge-ho
Krupi používa tabuľky na layout...
jonge
Profil
tiso
Mockrát díky, tvůj kód se mi moc líbí, jenom bys ho mohl víc odsazovat a používat enter, jinak opravdu super :)
Divím se, že hlasuješ pro mě, navíc se mi moc líbí tvé vystupování, i proto dávám na oplátku já hlas tobě... ;)
tiso
Profil
jonge
Ďakujem.
Odsadzovanie v kóde je zbytočnosť - znaky naviac... Kto sa v tom chce vyznať tak použije nejaký nástroj na preformátovanie, koľko % ľudí si bežne pozerá zdroják? Radšej nech sa väčšine zobrazia stránky skôr... Už som sa stretol so stránkami kde formátovanie bolo cez 20% kódu, čo je dosť... Rýchlosť pripojenia síce rastie, ale ide o princíp...
Railbot
Profil
tiso je zřejmě nejlepší možnost z toho výběru.
Lexter
Profil
tedy rozhodnuto, děkuji za vaše ohlasy a přítomnost v tomto hlasování. Vítězové jsou tedy: tiso a jonge. Gratuluji, budu rád kluci, když mi sem napíšete svoje icq a začneme to domlouvat. kdo bude dělat co a další věci, které jsou velice potřeba projednat. Díky moc. Lexter
Lexter
Profil
Mimoto, právě se mi od kamaráda do rukou dostala první zakázka. Zákazník je prý platíccí, takže by jsme se měli brzo pustit do práce :)
tiso
Profil
Lexter
Mňa už v icq máš...
habendorf
Profil
OT: tiso - jejej, promiň, taky nemám rád když mi píšou Habendorf :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0