Autor Zpráva
Michalek
Profil
Zdravím :o)

Předem chci všechny upozornit, že proti Caserovi nic osobního nemám.

Jen se chci zeptat - jsem jediný, komu vadí Caserovo způsob vyjadřování? Působí to na mě dojmem, že chce v každém druhém tématu být první s "nic neříkající" odpovědí, ještě obsahující dva miliony chyb.

Nepopírám, že občas někomu něco užitečného poradí; jen mě děsí jeho počet příspěvků; sleduji to průběžně. Dero má aktuálně 1832 příspěvků, Casero 1999. Přitom informační hodnota příspěvků obou jmenovaných je někde úplně jinde.

Ještě jednou pro jistotu opakuji, nemám nic osobního proti Caserovi. Jen mi dělá problémy v každém tématu číst

1. "no to menu je děsný..jiank to jakš takš de..nevim estli to tak má být ale patička je pod menu v IE"
2. "vložit 2 obrázkjy a nastavit jim vcss margin:0 možřná padding:0"
3. "tak dej omezení..jen prvních deset starn a pak třeba po desítkách ukazuj čísla..prostě spočítej kolik je starn a podle toho sa zařid"
4. "¨musíš se přihlásit a navrch preference"
5. "bud že texty tahá z db..nebo 2 stránkami pro každou verzi"

Posledních pět jeho příspěvků.
zimmi
Profil
Michalek: Mně se úroveň některých odpovědí nelíbí už delší dobu, a nejde jen o Casera. V jeho případě s tebou naprosto souhlasím, některé odpovědi jsou na dvě věci a s 50 chybami v pravopisu.
Nox_lbc
Profil
Michalek: Zabýváš se hloupostmi, místo toho, abys radil začátečníkům ... to nemáš co na práci, že řešíš takový pitomosti? Taky občas píšu blbosti, posmívám se a nadávám, ale taky poradím a zkritizuju (podle potřeby, důležitosti dotazu a úrovně vyjadřování) ... tenhle thread absolutně nemá smysl, napiš Caserovi PM nebo mail, když s ním máš problém, nebo myslíš, že tenhle topic (IMO absolutně OFF TOPIC) něco změní, myslíš že ho donutíme dávat profesionální odpovědi, myslíš, že ho admin zabanuje? Akorát se zesměšňuješ a snižuješ si (u mně) mínění ... to je můj úhel pohledu ...
RPG
Profil
Michalek
Nemáš co dělat?
Michalek
Profil
Nox_lbc

tenhle thread absolutně nemá smysl
Věc pohledu, pokud si to nějaký administrátor bude myslet, nechť vlákno smaže.

myslíš že ho donutíme dávat profesionální odpovědi
Nemyslím si, že ho donutíme dávat profesionální odpovědi. Myslím si, že bychom mu mohli naznačit, aby dával české odpovědi.

// Promazal jsem svoje odpovědi, aby se týkali jen a pouze počátečního příspěvku (a žádného osobního OT)
DoubleThink
Profil *
Tohle fórum je veřejné. Členem se může stát každý, kdo je schopen projít procesem registrace.
Mezi registovanými se pak mohou objevit jedinci s poněkud nevybraným chováním, projevem a vědomostmi.
Jediná cesta, jak tento jev omezit je omezení veřejnosti diskuse, a to myslím nikdo nechce.

Zastávám názor, že se každý může projevovat jak chce - výhodou této diskuse potažmo celého internetu pak je, že jsou tyto výroky velmi snadno zpětně dohledatelné.
Filips
Profil
Osobní rozepře proberte přes icq
Casero
Profil
toto téma bych zamknul, pro Michalek v profilu mám ICQ tam mi mužeš pokračovat v kázání

Michalek
...zkusím se ve všech ohledech polepšít. S tou češtinou mám probémy, hold si to po sobě nečtu a píšu moc rychle...ale budu mít problém se udržet a neporadit, když budu moct aspon trochu pomoct..prostě ne každý je jak ty a posílá jen dokonalá řešení...

dodatek: klidně můžeš napsat moderátorům, aby mi smazali ty příspěvky jestli s tím máš problém..já ne
Michalek
Profil
Casero
To je ono!

Více na ICQ. Zamykám a díky všem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0