Autor Zpráva
adamico
Profil
Poradte prosím už niečo hotové ako je phpBB, miniBB a pod. ale nech to neni fórum, ale chat. Prosím...A dakto dačo poznáte napíšte pls !
adamico
Profil
a už som dačo aj našiel ale asi mi poradte dačo iné lebo stále mi vypisuje toto :Warning: fopen(chatscript.txt) [function.fopen.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 11

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 18

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 20

Warning: fopen(chatscript.txt) [function.fopen.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 34

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 41

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 43

Warning: fopen(chatscript.txt) [function.fopen.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 57

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/limit.php on line 64


a neviem čo to znamená...
DJ Miky
Profil
http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/Chat_Scripts/index. html - a můžeš si vybrat
adamico
Profil
Poradte mi prosím prečo mi nechce databáza dovolit prístup pre chatty ?


SELECT * FROM users WHERE username = 'Mico'

1044: Access denied for user 'yw_forumko'@'88.86.103.%' to database 'chatty'


Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/chaty/chatty/index.php on line 113
REPLACE INTO users (username, password, email, active, sent_on) VALUES ('Mico', '4855655ebf33c0714f51895000e2f5f3', 'adamico@centrum.sk', 'y', DATE_ADD(NOW(), INTERVAL 0 HOUR))
1044: Access denied for user 'yw_forumko'@'88.86.103.%' to database 'chatty'

INSERT INTO msg VALUES ('', '', 'Mico', '', DATE_ADD(NOW(), INTERVAL 0 HOUR))
1044: Access denied for user 'yw_forumko'@'88.86.103.%' to database 'chatty'


Warning: mysql_free_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/free/yw.sk/f/forumko/root/www/chaty/chatty/index.php on line 132
Ondřej Strnad
Profil
Nevím co tím myslíš, ale tady je web, přes který můžeš udělat krásný chat. Blueboard.cz.
adamico
Profil
no pekne....to poznam takže zas až takú odrhávačku nechcem...
DJ Miky
Profil
Poradte mi prosím prečo mi nechce databáza dovolit prístup pre chatty ?

Máš vytvořenou databázi s názvem chatty? Na IC si tuším nemůžeš vybírat název, proto musíš upravit název DB ve skriptu.
adamico
Profil
čiže ak som tomu pochopil, IC nedovolí databázu "chatty" ale "chat" by išlo ?
esemeska
Profil
adamico
"chat" by išlo ?
to bude asi podle uzivatelskeho jmena...
adamico
Profil
aha..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0