Autor Zpráva
Black
Profil *
Dobrý den,měl bych takový dotaz … jak můžu zviditelnit svůj web ? Víte, nedávno mi přišlo doporučení na jursoft.com , že mi to nakopne přístupy apod …a nenakoplo, jak se to dá udělat, abych dal uživatelům sítě o svém webu vědět ? Vyjma tedy toho,že budu cpát odkazy na chaty apod.,což mi přijde ubohé …prosím,můžete mi poradit ? Děkuji.
esemeska
Profil
Black
Predevsim je treba mit kvalitni obsah, pak se bude web zobrazovat ve vyhledavacich nekde nahore...
Pak je dobre ho pridat do katalogu... hlavne seznam altlas centrum, ...cimz ziskas zpetne odkazy, ktere jsou taky dulezite
Timy
Profil
Black
Co třeba mít kvalitní obsah a uživatelé už si tě najdou sami? Jinak můžeš zkusit různé reklamní systémy, výměna odkazů s podobnými weby apod.
DoubleThink
Profil *
ak můžu zviditelnit svůj web

Naplnit ho vyjímečným obsahem - ostatní už příjde samo.
Black
Profil *
Takže jestli jsem to správně pochopil, pokud chci být viděn,musím to nacpat na všemožné portály a podobně ... takhle, nyní nemachruju, já si právě myslím,že máme čím se prezentovat, ale jak jste řekli správně,je potřeba dát o sobě vědět, i když budeme sebelepší a někde na nás nebude odkaz, je nám to houby platné.
Timy
Profil
Black
"i když budeme sebelepší a někde na nás nebude odkaz, je nám to houby platné."
To bych netvrdil tak jistě, mám jeden web, na který vede naprosté minimum odkazů a v rámci daných možností úspěšný je. Samozřejmě nějaké odkazy jsou nutné aby si webu všiml vyhledávač a aby se web umisťoval na dobrých pozicích.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0