Autor Zpráva
bitbit
Profil
Dobrý den.

Právě teď pracuji na jednom počítači, který ve Windows Media Center nezobrazuje pozadí stylované pomocí CSS. Pokud prohlížečem ať už IE nebo FF najedete na jakoukoli stránku, která je stylována v CSS se nezobrazí pozadí, ať už barva nebo obrázky, ale napozicováno je vše v pořádku a velikost písma se zachová.

V nouzovém režimu s prací v síti se vše zobrazí tak jak má. Takže prohlížeče jsou nastaveny správně. Jen něco co nabíhá pouze v normálním režimu zakaže CSS ale ne celé jen background.

Nemá s tím někdo zkušenost. Nevíte co to může způsobovat?

Předem děkuji za pomoc.
tiso
Profil
Problém bude niekde inde, skontroluj si či máš správne napýsané vlastnosti, nemáš použitú diakritiku v CSS a podobne...
bitbit
Profil
Omlouvám se asi sem to nenapsal jasne.

Tento problém nenastava u mojich stranek jenom, ale u vsech. Napriklad www.centrum.cz, se pouze zobazují obrázky které jsou vkládány pomocí tagu img ale obrázky vkládané pomocí CSS ne.

A jeste jedna nepresnost i v nouzovém rezimu se to zobrazuje spatne. Pouze kdyz jsem prihlášen jako administrátor tak se vše zobrazuje tak jak má. Nastavení prohlížečů se zdá být v obouch profilech totožné.

Děkuji
Bubák
Profil
Zkus se u Exploreru podívat na:
Nástroje > Možnosti internetu... > Obecné > Usnadnění... > Formátovat dokumenty pomocí vlastních předloh se styly
Kde má něco podobného Firefox, nevím. Jen mi je záhadou, že se chová stejně, jako Explorer, přitom spolu nemají nic společného. Kdyby to nedělaly i barvy, podezříval bych třeba nějaký agresívně nastavený blokovač reklam.
bitbit
Profil
Formátovat dokmenty pomocí vlastních předloch se styly na to jsem se jiz pred ti díval, ale nic tam zadané není, takže by to mnělo používat stylz na daných stránkách.

Dělají to i barvy. Všechny stránky se zobrazují na bílém pozadí. Jediný blokovač reklam je v tomto počítači je wnitřní blokovač windows. Ale v přidat odebrat programy jsem našel nějaký Safety Alert. Ktery byl podle win již odinstalován, ale nemůžu o něm nic najít, takže neví.

Pokusí se dál hledat. :)
habendorf
Profil
To je moc divný. Aby to zas nebyl nějaký bug AVG :o) Běží tam?

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=37 230
bitbit
Profil
Ne AVG nebeží. Je nainstalován AVAST
bit.bit
Profil *
Uz sem se dokonce hrabal v registrech, ale zatim sem neprisel na nic co by to mohlo delat.

Diky za kazdy napad.
Anonymní
Profil *
Takže problém je vyřešen.

Přesněji jsem nepřišel čím to ůže být, tak jsem vytvořil nový uživatelský účet. V něm vše funguje tak jak má. Přesměroval jsem dokumenty a upravil plochu.

Děkuji za pomoc.

Uzamikám toto téma.
bitbit
Profil
Ten anony jsem byl já
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0