Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj,
převádim tabulky z wordu do html. Jak mam nastavit dreamweaver, aby mi udělal čistou tabulku bez formátování?
Jenom <table><tr><td> text</td></tr></table> a ne
<td width="5%" valign="top"><p><strong>Věz. </strong></p></td>
<td width="30%" valign="top"><p><strong>Trestné činy </strong></p></td>

Taky jsem se chtěl zeptat, jak řeknu tomu programu že chci používat určité kódování. Díky moc
Acci
Profil
Kódování češtiny v Dreamweaveru změníš upravením meta tagu, on si to pak upraví sám
milan
Profil *
Lze v Dreamweaveru dělát stránky tak jako ve Front Page?
Acci
Profil
milan
Jo, oba dva jsou stejného typu, tedy že neupravujete kód, ale vzhled třeba jako ve Wordu. Stáhněte si ukázkovou trial verzi a uvidíte
milan
Profil *
Já mám Full verzi toho programu, ale je v AJ. I když jsem při jeho instalaci zvolil češtinu, program se stejně spouští v AJ. Na způsob tvorby, zda-li je totožný s FP 2003, jsem se ptal proto, že mi při spuštění nabídne pouze možnost tvorby (psaní) v html kódu.
Martin
Profil
Klikněte na tlačítko Design v horní liště, budete moci tvořit stejně jako ve FP
milan
Profil *
Klikněte na tlačítko Design v horní liště, budete moci tvořit stejně jako ve FP

Díky. Ps: Mám vytvořeno několik web. str. ve FP 2003, které jsem zcela záměrně otevřel v programu DW v.7. Program mě ihned upozornil na několik chyb, kterých jsem se při tvorbě ve FP 2003 dopustil. Lze provést pomocí DW jejich opravu? Dá se tato funkce nějak nastavit?
Kráťa
Profil
Možná by ty tabulky šly vyřešit tak, že by se označila celá tabulka a ve vlastnostech buněk by se vše nastavilo na default.
Acci
Profil
Lze provést pomocí DW jejich opravu?
Automaticky ne, musíš se na to podívat a opravit ručně
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0