Autor Zpráva
esemeska
Profil
Ahoj!
Chtel bych si poridit multifunkcni zarizeni (tiskarna, kopirka, scener) do ceny 2500,- nejlepe CANON
Na trhu je vysoka skala druhu tohoto zbozi, tak bych byl rad, pokud nekdo mate nejake zkusenosti... napiste
Dero
Profil
esemeska: Osobně si brousím zuby na tuto krásku: http://www.petra.cz/DetailPage.asp?DPG=25706
Uroboros
Profil *
Trochu tě upozornim na jednu věc, pokud si "multifunkčí zařízení" nekoupíš pořádný, což za 2500,- určitě ne tak to pořádně netiskne ani nescenuje. Optimálně je koupit toto zařízení min kolem 4tis a víš kde je kvalit docela přijatelná, nebo obětovat cca 1800,- do scaneru kde se za tuto cenu sežene již docela dobrej a cca aspoň dalších 2-3tis do fototiskárny, není dobré šetřit tohle zařízení ti vydrží mnoho let, ne jako počítač, který je za dva roky na odpis. U tiskárny je dobré investovat trochu víc a koupit takovou, která má oddělené jednotlivé barvy, uštěrříš pak na nápních a scaner nekupuj pokud nemá rozlišení aspoň 2400dpi.
habendorf
Profil
Já mám Brother DCP-110C a spokojenost.
esemeska
Profil
Dero
hm, pekna;)

Uroboros
Bohuzel toto neprichazi v uvahu, jedine, ze bych premluvil matku ;D


habendorf
od brothera nechci sry
habendorf
Profil
sry

Opravdu nemáš proč se omlouvat :o)
Uroboros
Profil *
Budou Vánoce, tak přemlouvej...
RPG
Profil
Snad se nebude nikdo zlobit, využiji-li toto téma také ku prospěchu svému. Doporučí někdo levnou, spolehlivou laserovou tiskárnu?
<ot>
To už dnes všichni vidí ve Vánocích jen možnost materiálního zisku? Vím, pláči na špatném hrobě, ale přesto… Původní záměr byl někde jinde.
Křesťané ukradli Vánoce pohanům a křesťanům je ukradla komerce.
</ot>
esemeska
Profil
RPG
ja nic o Vanocich nepsal:o) s tim zacal Uroboros (nic ve zlem;)

Jinak se nezlobim, ze vyuzivas moje tema...
Retal
Profil
RPG
Mám Brother HL-2030 a jsem velmi spokojený.
Uroboros
Profil *
RPG---> Mě je jedno že někdo krade Vánoce, já je již asi tak 10 let vůbec neslavim. Dam jen pár dárku v rodině a přítelkyni, aby se neřeklo, jinak je to pro mě naprosto zbytečnej svátek.
Ta laserová tiskárna má být barevná nebo černobílá?
RPG
Profil
Uroboros
Stačí černobílá, na něco lepšího ani nejsou prostředky.
Retal
Díky, podívám se.
Uroboros
Profil *
Ve škole máme HP LaserJet 1022 je to velice dobrá tiskárna a ještě nikdy nezklamala, tisk velice kvalitní a rychlí, především tiskne téměř okamžitě po odeslání úlohy k tisku, cena je kolem 4500,- pak jeden kámoš má HP LaserJet 1018 taky ho ještě nezklamala a tiskne kvalitně, cena je asi 2800,-
Uroboros
Profil *
z barevnych je velice dobrá HP Color LaserJet 2600n , ale tam je cena kolem 8-9 tis.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0