Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj,
ptam se za kámoše. Má Eurotel Data Nonstop, nainstaloval si apache a chtěl by bejt vidět na internetu. Je nějaká možnost? Samozdřejmě má dynamickou ip adresu, kterou podle mě má víc uživatelů. Díky moc
Marty
Profil
No s dynamickou adresou to asi bude trochu problém. Jinak pokud by měl velkou rychlost, nějaká šance by byla.
Myslíš tím "být vidět", zařídit si server, že ano?
Martin Kuželka
Profil
Pokud má dynamickou IP adresu, stačí použít např. služby www.no-ip.com .
Martin
Profil
Na no-ip.com je zaregistrovaný, je mu to zatim na nic. Co se všechno na no-ip.com musí nastavit? Díky

To Marty: Chce zařídit server. Díky
Yuhů
Profil
nemá šanci. Nejde ani tak o to, že ta adresa je dynamická, ale spíš o to, že je to adresa na vnitřní eurotelí síti. Aspoň myslím. Hodně bych se divil, kdyby dynamicky přidělovali veřejné IP adresy.
Martin
Profil
Tak budu věřit Yuhůovi, kdyby jste někdo na něco přišel, tak mi dejte vědět, nechám téma odemčený.
Zatim všem dík moc!
thingwath
Profil
Veřejná IP adresa se dá za nějaký doplatek pořídit, minimálně to tak bylo, nikdy jsem tu službu ale neměl, takže to mám z druhé ruky.
thingwath
Profil
Každopádně, libovolný server na GPRS je docela praštěnost.
Martin
Profil
Každopádně, libovolný server na GPRS je docela praštěnost.
Souhlasim
krteczek
Profil
jde to, za cca 600kč se dá koupit u et dynamická vveřejná adresa, pokud by jsi chtěl pevnou veřejnou tak k té jednorázove častce musíš připočítat každy měsíc 200-250kč(nevím přesně a nechce se mi to hledat je to na et stránkách).

ale souhlasím že provozovat webserver na gprs je praštěnost ( pokud jsi neměl náhodou na mysli et -expres )
a i tak je to dost velká troufalost :-)
na servery se pořizují serverové linky s garantovaným pingem (jsou šíleně drahe i pro nízké rychlosti)
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0