Autor Zpráva
Petra z Votic
Chci - li počeštit anglickou CS2 verzi údajně se dá někde na netu stáhnout čeština i s překladem nápovědy ( máte někdo konkrétní zkušenost, zda to pak správně funguje?)

Naskenovali jsme fotografii v rozlišení 300DPI. Otevřeli v CS2 a pomocí crop ořízli na 30cm x 20cm při rozlišení 300px/cm a fotolab je nechtěl vytisknout pravděpodobně pro její velkou datovou velikost. Má se volit 300px/inch pro rozlišení nebo kde je chyba???

Mám anglickou verzi CS2 a potřebuji spíše české fonty - dají se nějak nahradit anglické bez diakritiky za české???

A proč si rovnou nepořídím ještě českou verzi CS2? protože nejsou zlaťáčky

period
Petra z Votic
Ještě k těm fontům - nedá se někde rovnou koupit nějaká kvalitní kolekce českých fontů nejlépe rovnou od Adobe?
esemeska
Ja myslel, ze vsechny takove programy, vcetne PS, berou fonty nainstalovane do systemu... nebo ne?
Bubák
esemeska
Některé programy instalují (volitelně) fonty do sysému, aby pak mohly používat fonty ze systému ;-)
roberta
Chci - li počeštit anglickou CS2 verzi údajně se dá někde na netu stáhnout čeština i s překladem nápovědy ( máte někdo konkrétní zkušenost, zda to pak správně funguje?)

http://aviaservis.cz/soukrome/software.htm#Adobe_Photoshop_CS_trial

Naskenovali jsme fotografii v rozlišení 300DPI. Otevřeli v CS2 a pomocí crop ořízli na 30cm x 20cm při rozlišení 300px/cm a fotolab je nechtěl vytisknout pravděpodobně pro její velkou datovou velikost. Má se volit 300px/inch pro rozlišení nebo kde je chyba???

treba sa opýtať fotolabu, kde je chyba

Mám anglickou verzi CS2 a potřebuji spíše české fonty - dají se nějak nahradit anglické bez diakritiky za české???
fonty nemajú nič spoločné s jazykovou mutáciou programu. pravdepodobne si použil font, ktorý nemá české znaky. je potrebné vybrať taký font, ktorý ich má (napr. Arial)

Ještě k těm fontům - nedá se někde rovnou koupit nějaká kvalitní kolekce českých fontů nejlépe rovnou od Adobe?
http://www.google.com/
a daj si vyhľadať "font download"
esemeska
Bubák
takze mam vlastne pravdu;)
DoubleThink
Profil *
Otevřeli v CS2 a pomocí crop ořízli na 30cm x 20cm při rozlišení 300px/cm a fotolab je nechtěl vytisknout pravděpodobně pro její velkou datovou velikost. Má se volit 300px/inch pro rozlišení nebo kde je chyba???

DPI znamená dots per inch - dá se to interpretovat jako px/inch
Jeden Inch je 25,4mm, takže 300px/cm ~ 760dpi, což je vcelku hodně. Vyzkoušel bych jiný fotolab - v tomhle očividně pracují samí joudové.
Stefi
Prosím, mohli by jste mi někdo poradit, jestli jde stáhnout Photoshop zadarmo a kde ? díky
k
Profil *
Stefi
Nejde.
tfzuizuizuizuiuizuiu i
Profil *
lol
Lola
Profil *
ahojik lidi napište mi pls někdo na e-mail konicek0000@seznam.cz kde stáhnu fotoshop zdarma diky
Bubák
Proč na e-mail, Ať to všichni vidí, ale nanapsala jsi, jestli chceš českou, nebo anglickou verzi:
www.amsoft.cz/Podpora/download/Adobe/photoshop/main.html
www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.