Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Asi to sem vůbec nepatří ale někde jsem slyšel že hraní her přes internet je stejné jako stahování nějakých dat... prý i používáním icq. Docela mě to zajímá protože mám omezený internet na 1GB stažení za měsíc.
BaTeCzKo
Profil
Smozřejmě že jakákoliv komunikace po internetu jsou data, takže i ICQ, online hry, atd..
thingwath
Profil
Víceméně jediné rozumné co se dá s internetem dělat je přenášet po něm data.
Uroboros
Profil *
thingwath
Internet byl vytvořen a účelem vojenské komunikace, data se po něm nikdy přenášet neměli, ani stránky tu bejt neměli, ale nějak se to zvrhlo......
Peca
Profil
Uroboros
Hm... Jak se dá vojensky komunikovat bez přenášení dat?
quinux
Profil
Uroboros
A komunikace nejsou data? :)
Uroboros
Profil *
No dobře, tak textová a šifrovaná data, který měly pár KB a ne tahání videí, her a podobnych ptákovin, který maj mnoho set MB až mnoho desítek či stovek GB.
Já mesíčně přenesu kolem 500 GB, ale prostě za tímto účelem internet vymyšlen nebyl.
quinux
Profil
Uroboros
Účelem Arpanetu, bylo vytvořit "nezničitelnou" síť, která nebude nějakým centrálním uložištěm, které když zničíš tak už se k datům nikdo nedostane. Že se tehdy tahaly jen data v malých objemech neznamená, že se neplánovalo i přenášení velkých objemů dat, včetně třeba videií. A nijak se nic nezvrhlo, ale armáda ho prostě uvolnila pro veřejnost.
thingwath
Profil
Uroboros
Komunikační síť po které se nedají přenášet žádná data, tak na to bych se přijel podívat.
Bubák
Profil
Jak se dá vojensky komunikovat bez přenášení dat?
To ve tajemství - vojenské, proto to nikdo nikde neřekne :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0