Autor Zpráva
adamico
Profil
Chcel by som sa opýtať, kde by som mohol nájsť, alebo kto by mi poradil, ako sa dajú napísať všetky znaky ktoré mám napísané napríklad na tlačítku vedľa P, teda tam kde je ú.
Proste akými kombináciami sa dajú písať všetky štyri znaky na jednom tlačítku. Lebo, ked stlačím shift, fungujú znaky v pravom hornom rohu. Ked stláčam len tlačitko, píše znak v ľavom dolnom rohu. Ako napíšem pravú stranu ???
Filips
Profil
ú - česká klávesnice stisk
/ - česká klávesnice stisk + shift
[ - anglicka klavesnice
{ - anglicka klavesnice + shift
adamico
Profil
A ako sa dá prepínať z českej na anglickú ? (okrem toho že v control panely, a v lište pri hodinkách sa mi to nezobrazuje)
Eddie
Profil
shift+alt
adamico
Profil

shift+alt

Nefunguje =(
adamico
Profil
aha funguje pardon
adamico
Profil
no ja neviem, raz to ide raz nie
Filips
Profil
Nejprve zmáčki alt a potom shift :-)
Alet mačkej levý shift taky
adamico
Profil
jj už to ide diky
Anonymní
Profil *
To mě zaujalo. Teď se na to dívám. Přepínání jazyků mi funguje, jen pokud mám fokus na nějaké aplikaci. Pokud mám fokus na spodní liště Win XP, tak to nejede. Toho jsem si předtím nikdy nevšiml.
habendorf
Profil
Přepínání jazyků mi funguje, jen pokud mám fokus na nějaké aplikaci.

Přesně tak to má být. Jde o to, že v každý aplikaci se ti může hodit jiná klávesnice.
adamico
Profil
A ináč, kde nastavím, aby sa mi pri hodinkách zobrazoval jazyk klávesnice, lebo ho tam nemam ! A ani v properties a customize to neni a neviem nastaviť... =(((
DJ Miky
Profil
adamico
(ve WinXP) Ovládací panely -> Místní a jazykové nastavení -> záložka Jazyky -> tlačítko Podrobnosti -> tlačítko Panel jazyků -> Zobrazit na hlavním panelu.....
adamico
Profil
no ja tam Ten Zobrazit na hlavním panelu..... nemám, ale šak nevadí...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0