Autor Zpráva
morasino
Profil *
Mám fórum na mp3 alba a mám dobrou návštěvnost asi tak 1500 lidí denně.Ale našel sem fórum kde jsou moje příspěvky.Moje fórum je prostě celý skopčený.Může se nějak bránit?Dík za odpověď
Filips
Profil
Asi jedině tak že napíšeš autorovi a požádáš o zrušení nebo smazání topicu.
Filips
Profil
Nebo tak mě ještě napadá... ten kdosi vkládá na to svoje fórum tvoji muziku resp. muziku z tvého serveru?
morasino
Profil *
Jo co sem nahrál na rapidshare je to asi 800 příspěvků.
Filips
Profil
Mno to je sice hezké, ale je to černota ne?
morasino
Profil *
No je ale existuje nějaká ochrana asi ne.
morasino
Profil *
No je ale existuje nějaká ochrana asi ne.
Joker
Profil
:o))))))))

Chápu to dobře, že chcete, aby někdo jiný nemohl nelegálně sdílet Vámi nelegálně sdílené MP3
morasino
Profil *
Jo asi nějak tak
Filips
Profil
morasino
Tak to se raději nebraň, protže s toho budeš mít víc problémů ty, než ten druhý.
dredie
Profil *
to je dotaz :D
Railbot
Profil
morasino
kdybys měl na rapidu svůj účet a uploadoval přes něj, tak bys dotyčnýmu ještě poděkoval, že tvé linky šíří dál...no nic :o)
koudi
Profil
Aneb zloděj kříčí chyťte zloděje :).
VitaZ
Profil
Jo co sem nahrál na rapidshare je to asi 800 příspěvků.
morasino
Napiš na OSU - oni Ti s problémem určitě poradí, případě se obrať na PČR ;-D

Ale uznávám, že máš obstojný komický talent! Alespoň mě tvůj dotaz solidně pobavil.

No ale jeden pokus o radu by tu možná byl:
Na Rapidshare.de (.com) řada lidí nahrává zaheslované soubory. Zkus to udělat stejně a heslo umísti tak, aby bylo přístupné jen pro registrované návštěvníky tvého fóra.
VitaZ
Profil
Aneb zloděj kříčí chyťte zloděje :).
Otázka je: Kdo je větší zloděj?
Podle dnešního čánku v MFDnes OSA zastupuje cca 5500 autorů a za letošní rok očekává vybrané poplatky ve výši cca 650 000 000 Kč. To je 118 181 Kč na jednoho autora.
O listopadu se rapidně zvedly poplatky (výpalné) z prodeje prázdných nosičů CD,DVD, minidisků, paměťových karet .. a zařízení schopných reprodukce autorských děl: PC, notebooků, tiskáren, vypalovaček, kopírek, videokamer a nejrůznějších rekordérů. Doporučuji prostudovat zákon č. 398/2006 Sb. a související vyhlášku 488/2006 Sb. Je nuto to číst nalačno, aby se jednomu z těch cifer nezvedal kufr :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0