Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobry den chcem sa spytat ze ake funkcie sa davaju ,aby sa to zapisalo do excelu.
koudi
Profil
Co, odkuď kam a jak?
GrizzlyX
Profil
do excelu? pokud máš vezi 2000 a vyžší tak se makra a samozřejmě i zdroj. kód VBA zapisují do souboru...pokud se ptáš jak to spustit tak si vytvoř makro, do něj napiš UserForm1.Show (nebo tak nejak ;-) ... uz jsem dlouhou dobu nebyl vlezlý ve Windows) a samozřemě vytvořit novou UserForm.
Pokud budeš mít dotaz tak mi napiš(kontakt najdeš v profilu) nebo se opdívej do knih:
Excel 2002 Průvodce pokročilého uživatele (Grada); Programování v Excelu 200, 2002, 2003 (Grada) ; Excel 2000, 2002, 2003 - záznam, úprava a programování maker (Grada)
Anonymní
Profil *
Chcel by som sa ta spytat ci je na to dobra knizka :MICROSOFT OFFICE EXCEL 2003 PROGRAMOVANI VE VBA .
A nevies niaky web s tymto VBA lebo neviem v tom programovat , ale chcem sa naucit tak neviem odkadial sa mam zacat
a ake su tam prikazy atakdalej viem ze to nie je take jednoduche a potreboval by som pomoct. dakujem vopred ozaj a tu knizku vyraba computer press.Ak chcete tak mi to mozte tie weby s VBA poslat na e-mail a lebo aj prikazy vo VBA moj e-mail: slpkqq@centrum.sk
Anonymní
Profil *
Potřebuji z VBA v EXCELU zavolat databázi vytvořenou v Accessu. Chci to provést příkazem Shell poraďte syntaxi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0