Autor Zpráva
Miloš
Profil
Dneska jsem se podruhé v životě setkal (aktivně reflektoval) se zápisem e-mailové adresy na stránkách v tomto formátu:
jmeno AT nekde DOT cz
V prvním případě dokonce i v kódu (<a href="mailto: jmeno AT nekde DOT cz">);
druhý případ to neměl jako odkaz

Dovedu si živě představit stavit člověka, který je rád, když dvěma prsty nadatluje e-mail a odešle na tu adresu; když mu pak přijde zpráva od mailer-daemona SMTP serveru (a pokud neumí anglicky), řekne si: „To je nějaký virus.“
Domnívám se správně, že je to jako antispamová ochrana na prd, zato je to obtěžující ohavnost vůči návštěvníkovi?
djlj
Profil
Domnívám se správně, že je to jako antispamová ochrana na prd
Ne, není naprd. Funguje výtečně. Já všude uvádím svůj mail ve tvaru jmeno zavináč doména tečka cz a zatím jsem s tím neměl problém (pokud někdo ano, má smůlu a prostě mi nenapíše, mě neubyde). Navíc mi tam, narozdíl od emailů, které zapisuji normálně, nechodí žádné spamy ;).
Miloš
Profil
djlj
Vidíš, já všude uvádím svůj mail v plném znění (pravda, nemám stránky) a chodí mi většinou nanejvýš tak 2 kousky do týdne. Aby to ve Tvém případu nebylo jako s tou zmijí v Němém Bobšovi
DoubleThink
Profil *
Funguje výtečně
No právě. Bohužel je to přesutí problému od příjemce k odesílateli a tudíž v komerční sféře nerealizovatelné.
djlj
Profil
DoubleThink
Proto to taky používám jen pro svůj soukromý mail, kde mi maily chodí i na mobil ;). Vážně nemám zájem mít krom spamu v emailu ještě spam v mobilu. Většinu samozřejmě chytí spam filtr, ale i tak něco projde...
Szkepek
Profil
no, musim říct, že spamerům se na mě povedl docela majstrštyk. Já jsem si zrušil všechny upomínky na mob. právě kvůli spamu a co se nestalo? Spamovali mi přímo na *********@vodafonemail.cz =D. Ale žádný strach, i na to je lék...... Zrušte si všechny e-maily xD
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0