Autor Zpráva
Lexter
Profil
Opravdu nevím jestli to dávám do správné sekce a ani netuším zda se to vůbec dá dát do této sikuse, kdyžtak mě prosím upozorněte. Vznikl to na popud někoho, kdo menu tvořil zásadně obrázkem s čitelností nula, ale o to nejde. Chtěl jsem mu jen ukázat, že jde i jiné řešení. Tak se vás chci zeptat na ohodnocení stylu tohoto menu. Díky. Lexter

Peca
Profil
Moc se mně ty písmenka v kroužku nezamlouvají. Celkem nic neříkají. Buď nějakou ikonku, nebo třeba jenom prázdý kroužek.
Velká mezera mezi kroužkem a textem. Taky to působí dojmem, že to není ve stejné výšce.
Co má být klikací? Jenom odkaz nebo i ten kroužek? Ten kroužek má taky hover?
Hover bych taky volil jinak. Horní polovina je moc světlá a vyniká spíš ten podtext - ten je tučný? Změnu velikosti písma bych nedoporučoval.
Lexter
Profil
Dobře, pokusím se poopravit. díky za názor.
Nox_lbc
Profil
DRGOH ? ... to je první co mě praštilo do očí .. krom toho nepovedeného zelinářství ...
Railbot
Profil
Tak určitě. Ovoce už bylo dost. S webdesignem to nemá nic společného. Citrusy dej do pryč nejlépe. Ty písmenka jsou taková divná. Teda to jejich pozadí. Obecně to nepůsobí dobře, jak už tady zaznělo, DRGOH...dá se to tak přečíst a člověk přemýšlí co to jako má být. Samozřejmě, že nic. Právě.
rommy
Profil *
pokud by tedy měly být ty ikonky DRGOH, tak jako počáteční písmena odkazů
quinux
Profil
rommy
pokud by tedy měly být ty ikonky DRGOH, tak jako počáteční písmena odkazů
No to by vypadalo ;)

Lexter
Z celého toho návrhu bych zachoval jen to menu, změnil nějak líp ten hover a jednotlivé položky od sebe oddělil nějakou čarou nebo něčím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0