Autor Zpráva
Elektron
Zdravím,

za dobu svého webového podytu jsem vyzkoušel již mnoho čteček rss, ale teď bych rád přešel na webovou. A mám problé s výběrem, potřebuji něco, co sice bude mít možnost řadit zdroje pěkně do skupi, ale také mít jednu hlavní stránku, na kterou mě to navede po přihlášení a kde budou uvedeny všechny zprávy ze všech zdrojů podle času přijetí. Něco takového by se ještě možná najít dalo, ale problém už je s tím, aby se zobrazovaly i staré zprávy - prostě takové inteligentnější weblogy (ale i ty by stačily), nepřečtené by mohly být označeny boldem, nebo vůbec ničím... Zatím jsem zkoušel bloglines, newsgator, orinjinn, pluck, muj.přehled, ale vše mi nějak nesedlo. Předesílám, že jsem z výběru vyřadil GR.

Děkuji za pomoc.
quinux
Elektron
Zkus http://www.netvibes.com sice to není asi úplně to co chceš, ale třeba ti bude vyhovovat ;o)
zimmi
Elektron: Bohužel, nejlepší online rss čtečka www.orijinn.com ukončila činnost, ale autor slíbil uvolnit kód pro soukromé účely, tak zkus počkat :o).
Mistr
Elektron
Zkoušel jsi tu na Seznamu? ;-)
Elektron
Mistr

Abych pravdu řekl, myslím, že tento způsob sběru dat mi nebude vyhovovat, raději bych prostě takovou rss čtečku s hezky jednoduchou, ale naprosto funkcionálně vytříbenou hlavní stránkou. Navíc mi moje paranoia nedovoluje nechávat si Seznamem (ani Googlem a čímkoli jiným) sledovat své záliby, koníčky atd.

zimmi

Ano, to jsem četl, ale když mi systém dovolil vstoupit do administrace, tak jsem to nebral zase tak vážně. Vystřízlivění nastalo až po zjištění, že se nic nezobrazuje. Škoda, vypadalo to na zajímavou (hodně zajímavou) službu.

Jak se na to tak dívám, ono taková Bloglines není zase tak špatná, kdybych nemusel vždy po přečtení novinky zatrhnout keep new - aby zůstal popisek viditelný i pro přístě. Prostě obvykle se podívám, to lepší si přeštu hned, ostatní zajímavosti až zítra. No, a chci mít jednoduše přístupné adresy, pardon odkazy.

Ani newsgator online není špatný, jen kdyby nechával všechny články zobrazené...

Nebo něco dělám špatně?
ah01
Navíc mi moje paranoia nedovoluje nechávat si Seznamem (ani Googlem a čímkoli jiným) sledovat své záliby, koníčky atd.
Osobně bych řekl, že je to nepodložená paranoia. Maximálně se můžeš bát toho, že si povedou nějakou statiku, ale toho se můžeš bát na jakýchkoliv stránkách. Navíc bych řekl, že na méně používané službě je toto nebezpečí vyšší. Mnohem vyšší počet uživatelů Google Readeru určitě zajišťuje celkem slušnou anonymitu. Myslím, že dnes je Google Reader asi špička, koukni na http://kryl.info/clanek/498-pohodlnejsi-google-reader , takže bych o něm určitě uvažoval. Sice jsem zatím stále věrný své offline čtečce, ale online má bezesporu své výhody.
Elektron
ah01

Toto bych neřešil, protože skutečnost je jednoduše taková. Přeci musí existovat něco na ten způsob, co lze vidět u GR, určitě tato aplikace nebude jediná svého druhu. Původně jsem si myslel, že mnou požadovaná funkce bude možná někde nastavit. Nyní si to myslím pořád, jen mám pocit, že jsem na opravdu kvalitní čtečku ještě nenarazil. Docela se těším na uvolnění zdrojových kódu orijinnu, jelikož reference jsou opravdu velmi pozitivní a konečně by mohla splňovat to, co od ní žádám.
Arthur Dent
Pro Elektrona:

Dejte mi vědět na admin zavináč bloguje cz, pozvu vás mezi betatestery. Budete si moct říct, jaké funkce chcete a budete ji mít víceméně "na míru" :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.