| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| VIDEOman Profil * |
#1 · Zasláno: 1. 1. 2007, 11:18:12
AHOJ, prosím vás, potfeboval bych poradit.
Prosím, jak dát na web video, ale aby se přehrálo v mediaplayeru. díky |
||
| esemeska Profil |
#2 · Zasláno: 1. 1. 2007, 11:25:04
|
||
|
Časová prodleva: 19 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0