Autor Zpráva
srameld
Profil
Caute!
Neviete mi poradit co je to PING ono sa to stale vyskytuje pri hrany hier online....
Peca
Profil
Zjednodušeně řečeno rychlost odezvy od určitého místa v síti (většinou serveru) v milisekundách.
srameld
Profil
A kedy je dobry ping? Alebo odporucany? pri kolko ms? aby som mohol kvalitne hrat hru?
DJ Miky
Profil
srameld
To záleží na konkrétní hře, pro střílečky je ideální do několika desítek ms, při strategiích to může být dobré tak do několika stovek... Ale opravdu to záleží na hře...

A ping záleží na tom, jaký máš internet a jak jseš od toho místa "vzdálen", většinou se ping zhoršuje, když využíváš internet naplno - plnou rychlost.
DoubleThink
Profil *
pri kolko ms? aby som mohol kvalitne hrat hru?
<30 pro First person
<150 pro Real-time strategii
D1ce
Profil
DoubleThink
<30 pro First person
Občas si zahraji HL2DM a ping se pohybuje okolo 30-50 i když se to dá hrát i při 100 .
<150 pro Real-time strategii
Hrával jsem AOE2 pří pingu 1s a jaká to byla švanda. :)
srameld
Profil
Diky hosi som rad ze ste mi poradili.
Miloš
Profil
Ale fšici jste zapomněli, že PING je polovina Ping-Pongu.
jrm
Profil
:-D
Merčo
Profil *
Nazdar hoši nevie mi niekto poradiť mám na jednom internete napojené dva počítače a pri hraní hier je na jednom ping 60 a na druhom 500.
Railbot
Profil
Merčo
A s čím ti máme poradit? Na nic ses nezeptal. Holt jeden počítač má rychlejší přístup k síti a ten druhý je zřejmě do sítě připojen přes ten první, což se nějak promítnout musí.
souki
Profil
Nebo má jeden delší kabel :-P

Každopádně okoukni procecesy, spyware, viry a jiné potvůrky..
Joker
Profil
mám na jednom internete napojené dva počítače
hehe, větší sranda je mít jeden počítač připojený do dvou internetů :o)))

<30 pro First person
Jak u které, třeba Quake3 Arena bere jako dobrou kvalitu spojení tuším do 200ms.
Railbot
Profil
Joker
Rozdíl mezi 30ms a 200ms už je znát. Kdysi před lety jsem hrával Counter-Strike ještě na modemu s pingem 200-300 a lagovalo to samozřejmě někdy, je tam už znatelné zpoždění, které člověka dost znevýhodňuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0