Autor Zpráva
Funes
Profil *
Dobrý deň,
potrebujem sa opýtať, ako fungujú vlastne ip kamery, alebo teda viem ako fungujú, ale chcem sa opýtať konkrétne na jednu špecifikáciu a to:
Všetky IP kamery sa zapajajú do siete ethernet, a ako som si všimol konektor internetu a ethernetu niesu rovnaké ale ethernet má vačší. Chcem sa opýtať, že či sa dá napojiť tá kamera napríklad na normalný adsl vytáčací modem ?!
Funes
Profil *
Bo takto, niektoré sú na ethernet a niektore na protokol, alebo šak vid dve porovnavania:


Sieťová IP kamera bez potreby ďaľšieho servra, s funkciou detekcie pohybu a nahrávacím softvérom, e-mail notifikácia, až 100 uživateľov s heslom, FTP upload, 30fps, kábel RJ-45, protokoly TCP/IP, UDP, FTP, HTTP, PING (Option) POP3, SMTP, SNMP, MIBII, Proxy Agent, BOOTP, DHCP, DNS, Telnet, etc.System



Samostatný systém internetovej kamery so zabudovaným CPU môže byť pripojený k Ethernetu alebo Fast Ethernetu. Vyhovuje Compliant with IEEE802.3 10BASE-T a IEEE802.3u 100BASE-TX štandartu. Jeden RJ-45 port na 10/100M LAN. Frame rate 30fps@QSIF, 20fps@SIF, 3fps@VGA . Video rozlíšenie 160x120, 320x240, 640x480
H13
Profil
Funes

Když už jsi to tady nakousl, nemáš nějaký odkaz na zdroj informací, potřebuju kameru do skladu a zajímalo by mě, jak bych to mohl vyřešit pomocí ip kamery
Funes
Profil *
No, keby som mal zdroj informaci, nepýtal by som sa...
H13
Profil
No myslel jsem, že ten první příspěvek je dotaz a ten druhej je odpověď :-) takže si na odpověď počkáme oba dva : - )
Funes
Profil *
Takto, toto som vygooglil, ale ja osobne som sa tam nedozvedel to čo som chcel tak možno sa ty došítaš.
Tuuuuuuuuu->>>>>>>
Valso
Profil *
zkuste kouknout na www.netrex.cz
Zajimave reseni s IP kamerama
Šimon
Profil *
Díval jsem se na ten NetRex a přijde mi to celkem dobrý. Teda jestli to funguje, jak ti borci říkají.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0