Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,

pátrám po internetu po skenerech, které mají černé pozadí na víku a bohužel se nemůžu dopátrat. Má některý z dnešních skenerů vůbec černé pozadí na víku? Skener používám především ke skenování poštovních známek a na bílém "pozadí" mi nevynikne zoubkování. Cenu skeneru bych viděl někde kolem třech až pěti tisíc korun.

Můžete mi prosím někdo poradit, které skenery černé "pozadí" mají?

Oslovil jsem pár obchodů na internetu (alza.cz, cybex.cz atd.), ale nikdo se mi ani neozval. Proto prosím o radu zde.

Děkuji předem
Aleš Náprstek
habendorf
No přinejhorším si přes známku položíš černý papír.
habendorf
http://www.scanservice.cz/cs/produkty-a-sluzby/dokumentove-skenery/niz ka-zatez/&produkt=117&sekce=technicka_specifikace&csum=c8ca1df7

O ceně ani slovo.
Anonymní
Profil *
Díky, asi se zajdu podívat do papírnictví po černé samolepící tapetě.
Anonymní
Profil *
Dle technické podpory firmy Mustek mají černé pozadí všechny modely této firmy, tak asi ozkouším model Mustek BearPaw 6400TA PRO. Nemá čistě náhodou s tímto modelem někdo nějaké zkušenosti?
Anonymní
Profil *
Používam BENQ SZW 5000E, má černé pozadí a je velice kvalitní, ale ovládání má jen z PC. Kupoval jsem ho asi před 3 rokama a v té době stál 2200Kč, takže teď by měl být hodně levnej. Jde s tim scanovat tak kvalitně, že najdeš i strukturu papíru. Takže šmejd t v žádném případ neni.
Anonymní
Profil *
O tomto typu skeneru jsem se bohužel nikde nic nedozvěděl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.