Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu kam na VŠ. Chci studovat to co mě baví = tvoření webů, flash a 3D tvorba. Flash s kombinací html zvládám na vysoké úrovni, php základy. Rozvíjím znalosti v programu Cinema 4D, prozatím nováček. Máte-li někdo radu kam s tím, tak mu budu moc vděčný, pokud mi poradí.

Díky předem Tomáš.
Mistr
Profil
Anonymní
Obávám se, že vysoká škola webové tvorby neexistuje. Můžeš si vybrat nějaký obor s počítači. Například u nás (Stavební fakulta ČVUT v Praze) se učí obor Systémové inženýrství, kde se počítačům (programování) věnují.

Pokud bys ale opravdu toužil po "vysoké" škole webové tvorby, pak běž do učení k Pixymu, Plaváčkovi, Derovi, Yuhůovi či jiným hvězdám a stálicím webového nebe.
Timy
Profil
Vzhledem k tomu, že u nás je "Tvorba www stránek" předmět na jeden semestr, tak pochybuji, že někde bude přímo obor "Tvorba www stránek". Což znamená buď jít někde na nějakou grafiku, to už snad existuje, nebo jít přímo na informatika, kde máš aspoň programování a nějaký předmět "Tvorba www stránek", který by sis mohl zapsat jako vedlejší tam snad bude.
DoubleThink
Profil *
Jistě, Mistr patrně myslel školu zaměřenou přímo na Internetové aplikace (kam tvorba stránek patří). Takovou v ČR skutečně nemáme, Informatika je od tohoto už docela vzdálená.
Možná bys pochodil u nějaké soukromé školy.
Timy
Profil
Nevím jak jinde, ale přijde mi, že u nás vznikla informatika sloučením matematiky a programování, nic jiného se tady neučíme. Ale časem budeme mít databáze, což je asi nejvyužitelnější pro web ze všech hlavních předmětů, které budeme mít.

Být anonymním, směřoval bych se na počítačovou grafiku, internet bych do toho ani netahal.
Mistr
Profil
Jistě, Mistr patrně myslel školu zaměřenou přímo na Internetové aplikace (kam tvorba stránek patří).
Ano, přesně tak. Měl jsem na mysli nějakou specializovanou školu.
Pavlína
Profil *
Mám velmi trapnou prosbu:Moh by mi někdo poradit, kam na vejšku? Sem naprosto zoufalá a vůbec si nevim rady! Ani nevim, jak hledat, protože mi název školy ani název oboru nic neřekne! Chtěla sem na nějakou zajímavou biologickou, ale na těch, o kterých vim, se musí pitvat a já jsem zásadně proti tomu (možná mám zastaralý názory, ale já bych nemohla pitvat roztomiloučkou miloučkou žížalku-takhle kdyby to byl třeba člověk-např.vrah nebo tak něco, tak to by mi až tak nevadilo,...ale zvířátka prostě nemůžu)).Předem dík!
DoubleThink
Profil *
Pavlína
V tomto ti asi neporadíme, pitvat umíme jenom zdrojové kódy ;)
Zkus jiné fórum, toto je zaměřeno jenom na webdesign.

Vlákno zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0