Autor Zpráva
likolka
Profil *
cus all vcera sem vip pocitak a zap sem ho az dneska a vyskocilo na me okno trayapp.msi ze to chce nainstalovat ale nevim od kad a kdyz to chci zrusit tak to nejde newite kde to stahnout nebo radu? dí za všechno
likolka
Profil *
tak uz sem to vyresil
Erik
Profil *
Prosimtě jak jsi to vyřešil? Mě to dělá to samí.....Díky za odpověd
Maverick
Profil *
Stalo se mi to po čistce v registrech nástrojem RegSeeker. V mém případě šlo o soubor na instalačním CD pro mou tiskárnu HP PSC 1315. Jestli je to pravidlem nevím, jen to přihazuju k dobru...
Maverick
Profil *
Ještě jsem našel na Webu HP toto, takže to asi má souvislost s produkty HP. cituji:
f it does not find it automatically, navigate to the folder on the CD called TrayApp. There, you will find the elusive TrayApp.msi file. Click on that, hit OK and the Imaging Monitor should extract the trayapp automatically. One reader has told us that he found the file on the CD in Setup rayapp rayapp.msi

If this doesn't work, we recommend that you visit HP's support web site and download the latest drivers and imaging software for your product. Then, proceed to uninstall your HP software, reboot, and reinstall it using the files you downloaded.
LukeFF
Profil *
Děkuji!!!! To co bylo psáno výše,fungovalo i u mě! Prostě jsem použil RegSeeker a vyskočilo mě trayapp.msi a díky radě jsem to dal do kupy!!! Taky to byla tiskárna HP D1360!!!!!!
pachlek
Profil
prosim lidi jak na to okno TrayApp
ishi
Profil *
Tak se mi to stalo dnes taky, kdy mi po restartu najelo okno TrayApp. Po drobné instrukci podávám následující postup: Jsem si jist, že každý, komu okno naskočí, má nainstalovanou tiskárnu a s tím souvisí zmiňovaný problém. Stačí jednoduše zapnout tiskárnu a do mechaniky vložit ovladače tiskárny z CD a dát restart - i tvrdý a nechat PC najet. Win je natolik inteligentní, že si chybějící položku najde sám a doinstaluje a pak už okno TrayApp nevyskakuje, kdy problém je vyřešen.
uwe
Profil *
Nevíte někdo jak vyresetovat Cartridge k tiskárně hp 1315? Díky za odpověď.
Kakabus
Profil *
Zdarec....
Tak tohle okno mi vyběhlo taky.. Sem si stím tři dny lámal hlavu.. Taky jsem použil prográmek na vyčištění registru,ale tiskárna by mě asi nenapadla...... Takže DĚKUJI, že jste na to přišli... :-)
Kdybych se podíval dříf na net,nemuselo mě to tak dlouho štvát,vokno vošklivý...
Mirka
Profil *
.hojky,



ode dneška moji obrazovku taky zdobí tabulka Tray App,dělala jsem vše podle vašich rad a nezmizlo to,je to tam pořááád,poraďte mi jak s tím pryč,prosíííím!!!!
MacP
Profil *
TrayApp
nevím,jestli to někomu pomůže,ale stačí dat instalační CD od tiskárny - alespoň u mě to zabralo
MacP
Profil *
Když to po sobě čtu,tak to vypadá dost blbě - takže Tray App byl u mě problém s tiskárnou,který vznikl při odpojení tiskárny od sítě.Počítač ztratil tiskárnu zdohle du a pak si jí chtěl znovu prověřit.:-)))))))))))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0