Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dělám slovenskej web a bude tam formulář kde se bude zadávat IČO, DIČ, IČ DPH a tel. čísla. Nevíte jako strukturu maj tydle čísla? Např v čr je IČ osmimístný a DIČ začíná CZ a má 8 nebo 10 čísel zatím, potřebuju vědět jak to je na slovensku. Zrovnatak sem koukal že některý slovenský tel čísla se uváděj ve formátu jako u nás např +421 123 456 789 ale taky sem viděl čísla typu 123/412536
Mistr
Profil
Anonymní
DIČ začíná CZ a má 8
Pokud se nepletu, tak můj otec má 7 čísel.
Anonymní
Profil *
to se pleteš bo buď je to CZ + RČ u fyzických osob - podnikatelů nebo CZ + IČ u právnických osob, rč má 10 čísel a ičo 8, pokud má míň tak se zapíšou na začátek nuly aby to mělo 8 čísel

ale já bych spíš potřeboval vědět jak to je na slovensku
Mistr
Profil
Anonymní
Promiň, že ješzě jednou vstoupím do Tvého dotazu, ale nemáš pravdu. DIČ mého otce skutečně neodpovídá Tvým představám. Původně jsem sice mluvil o sedmi číslech, ve skutečnosti jich je devět. O tom se koneckonců můžeš sám přesvědčit.

Ale k Tvému dotazu ohledně slovenských DIČ. Myslím, že tady bude na odpověď čekat marně. Zkus spíš nějaké slovenské stránky, což ji jistě udělal, a nebo oslov soukromou zprávou slovenské kolegyně a kolegy na této diskuzi. Snad Ti pomohou.
Worker
Profil
Anonymní

V SR:

IČO: 12345678 (osem)
DIČ: 1234567890 (desať)
telef. číslo v SR: 0903813190 (desať)
telef. číslo v medzinárodnom styku: +421903813190 +(dvanásť)
--------------------------
Pri tlf. číslach u medzimestkých, mobilných volaní sa používa ako prvé číslo 0. V ČR bolo zrušené.
Z lomítkom sa vyskytujú takéto tvary 02/12345678, 045/6734898, dokonca aj 0903/813190 - MT.
Miestne volanie u Slovak Telekom 6734898 sa dá uskutočniť aj predvoľbou t.j. 0456734898.
Takže miestne čísla 6734898 už nie je potrebné uvádzať
--------------------------
Ponúkam preklad kompletných stránok z češtiny do slovenčiny, prípadne korektúru.
Mistr
Profil
Worker
Ponúkam preklad kompletných stránok z češtiny do slovenčiny, prípadne korektúru.
Svou nabídku zkus zadat do specializované části tohoto diskuzního fóra. Tady Ti asi mnoho lidí neodpoví.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0