Autor Zpráva
habendorf
Profil
Tak co, popereme se? :o)

Načal jsem to http://blog.webtrh.cz/talkrcom-prodej
habendorf
Profil
A nebo jinak - dát dohromady pár lidí, založit s.r.o. ...

Teď jde jen o to, vymyslet co s tím, aby to v rozumném časovém horizontu začalo vydělávat.
Retal
Profil
Právě, jak by mohla taková služba vydělávat..?
habendorf
Profil
Třeba jako online podcast-maker, co já vím?
habendorf
Profil
Vem si třeba takový zpravodajský portál, noviny ... kdo to má pořád namlouvat všechny ty články?
Martin Kuželka
Profil
Zkoušel jsem to poslouchat a a opravdu to není až tak špatné... :) Tož co s tím?
k
Profil *
Mit vice casu tak do toho jdu.
Urcite se najde spoustu moznosti jak vydelat.
Pokud to vazne vydrazite tak to sem dejte vedet.
habendorf
Profil
Martin Kuželka:

Budu přemýšlet nahlas, rovnou z voleje, takže možná blbě :o)

Tak třeba ten zpravodajský portál. Objedná si onu službu. Služba bude přes rss sledovat změny na portále. Jakmile se objeví nový článek, stáhne si jeho text a vytvoří zvukový soubor. Ten uloží řekněme u sebe, případně u objednatele, to není až tak důležité. Jakmile bude soubor hotov, vrátí o tom echo a na portále se objeví ikonka na podcast.

Podcasty jsou v módě. Když bude služba stát méně než živý speaker, prohnilý imperialista bez skrupulí speakera vyhodí :o)

Třeba. Nebo taky ne.
Martin Kuželka
Profil
No, každopádně kdyby se povedlo dohodnout nějakou spolupráci se zpravodajským (nebo jiným) portálem, tak věřím, že by to mohlo být dost zajímavé... trochu se ale obávám, že dohoda s někým "větším" je hodně nepravděpodobná.. ale kdo ví, že..
habendorf
Profil
Nemusí to být zrovna CNN. Stačí pár menších.
koudi
Profil
Jen jsem rychle prolít ten odkaz, takže sem možná něco přehlíd, ale neni to je pro anglický text?
habendorf
Profil
ale neni to je pro anglický text?

Je a to je dobře. Představ kdyby to bylo jen pro kazašský :o)

A naopak - co není, může být.
Martin Kuželka
Profil
Ale CNN by bylo pěkný :)

Mimochodem, musím přiznat, že když jsem viděl, že je Talkr na prodej, tak jsem byl hodně překvapenej nízkou cenou a tím, že jeho původní (současný) provozovatel není schopný ho nějak monetizovat.
habendorf
Profil
Beztak to koupí google kvůli google books :o)
Railbot
Profil
Nebo Atlas když teď jako spolupracuje s tou velkou televizí né...
Martin Kuželka
Profil
Pravda :) A Atlas bude spolupracovat s tou naší velkou televizí, jó?
habendorf
Profil
Martin Kuželka: Tak to je dobrá soda :o))

Hele, když to nevyšlo s Rory Fitzpatrickem, co zkusit tuhle stránku masivně protlačit až zas bude nějaká web-soutěž?
Mám dnes nějak rozvernou náladu :o)
Martin Kuželka
Profil
Přál bych ti vidět jejich "pořady". Mám takové podezření, že ani nic nestříhají, pouze vypínají kameru :)
quinux
Profil
habendorf
Nechci být šťoural, ale ty si opravdu troufáš pokračovat ve vývoji té technologie? ;o)
habendorf
Profil
quinux: Osobně? Ne. Šéfové F1 týmů také neřídí formule.
habendorf
Profil
Hm, tak on to utnul. Tak to není zrovna seriozní ebayer.

http://offer.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&item=190072855179
Railbot
Profil
Tak to se mu na to příště každý vyprdne a bude plakat nad vejdělkem až to bude chtít opravdu prodat, utrží na tom za své nefér jednání jen pár drobných.
quinux
Profil
Možná to byl jen marketingový tah a nikdy to prodat vůbec nechtěl ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0